zakopane latem czy zimąfot. wikimedia.org/wiki/File:Karpacz_2.jpg

Wolicie Karpacz latem czy zimą?

Miasto, które zachwyca turystów latem i zimą. Chodzi oczywiście o Karpacz, czyli jedną z wakacyjnych stolic Polski. Każdego roku przybywają tam tłumy przyjezdnych, a każdy może znaleźć w nim coś dla siebie o każdej porze roku.

Miasto Karpacz jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez urlopowiczów miejsc w Polsce. Turyści chętnie przyjeżdżają tam zarówno latem i zimą. Trzeba przyznać, że każda pora roku ma tam niepowtarzalny klimat. A Wy kiedy wolicie tam być?

Tysiące Polaków mówi o polskim mieście. Popularny kurort zdecydował się na radykalne krokiTysiące Polaków mówi o polskim mieście. Popularny kurort zdecydował się na radykalne krokiCzytaj dalej

Miasto na lato i zimę

Karpacz przyciąga turystów przede wszystkim latem, kiedy kwitnie sezon wakacyjny. Przyjezdni chętnie korzystają z pogody, wybierając się na piesze lub rowerowe szlaki. To dobry moment, aby zaznać bliskości z naturą.

Zimą również z pewnością nie będziemy się tu nudzić. Z Karpacza prowadzi bowiem wiele szlaków narciarskich, gdzie możemy zaznać prawdziwego zimowego szaleństwa. W okolicach Świąt Bożego Narodzenia miasto zamienia się w prawdziwy gwiazdkowy raj. Możemy wtedy napić się grzanego wina lub gorącej czekolady wśród przepięknych świątecznych iluminacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta jechała autostradą, nagle inne auta zaczęły ją osaczać. Natychmiast chwyciła telefon, teraz ostrzega innych
2. Nawet 6240 zł do twojej emerytury. Mało kto o tym wie, ale możesz liczyć na dodatkowe pieniądze

Niezależnie od tego, o jakiej porze roku się wybierzemy, Karpacz zachwyca swoim niepowtarzalnym klimatem. Nie bez powodu jest to jeden z najpopularniejszych kierunków wśród turystów. A Wy wolicie największe Karpacz latem czy zimą? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach na facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Turysta chciał być zabawny i wepchnął małpę do wody. Natychmiast dostał lekcję, którą zapamięta do końca życia
  2. Deep Blue – jeden z największych rekinów w historii zarejestrowanych na nagraniu
  3. Zdjęcia Dody z wakacji mogą się schować. W sieci pojawił się jej filmik, wszystko widać. Przesada?
  4. Myśleli, że znaleźli na plaży zwykły kawałek drewna. Prawda okazała się druzgocząca, nagranie odbiera apetyt
  5. Kasia spojrzała na stoisko z pamiątkami w Sopocie i prawie zemdlała. Absurdalne, co znalazła
  6. Turysta chciał być zabawny i wepchnął małpę do wody. Natychmiast dostał lekcję, którą zapamięta do końca życia

Następny artykuł