miasto stolica światfot. pixabay.com/nafarta

Przepustki i zakaz wjazdu do sąsiedniej stolicy? Zadziwiające doniesienia mediów

Miasto z zakazem wstępu? Wkrótce stolica dużego państwa może zostać zamknięta dla przyjezdnych.

Wkrótce duże miasto może zostać zamknięte dla turystów. W związku z rosnącym zagrożeniem koronawirusa, każde państwo stara się zapobiec rozprzestrzenianiu choroby.

Autokar runął w przepaść. 19 pasażerów nie żyje, tragiczna wiadomość ze świataAutokar runął w przepaść. 19 pasażerów nie żyje, tragiczna wiadomość ze świataCzytaj dalej

Wielkie miasto zostanie odcięte od świata?

Według danych przekazanych przez Kreml, na terenie Rosji zdiagnozowano 10 przypadków zarażenia Covid-19. Sytuacja na świecie jest jednak na tyle dynamiczna, że postanowiono podjąć nadzwyczajne środki ostrożności.

Przede wszystkim wprowadzony został obowiązek 14-dniowej samoizolacji. Dotyczy on osób przyjeżdżających z krajów podwyższonego ryzyka - Azji, Bliskiego Wschodu oraz Włoch. W tym czasie mogą spodziewać się odwiedzin inspektorów sanitarnych i mundurowych.

Gazeta "Wiedomosti" przekazała jednak, że w skrajnych przypadkach dopuszcza się możliwość izolacji całej aglomeracji moskiewskiej. Wyjście z domu byłoby możliwe wyłącznie za okazaniem przepustki. Decyzja ta jest wyjątkowo zaskakująca, a na zamknięcie swojej stolicy nie zdecydowało się do tej pory jeszcze żadne państwo. Moskwa jest wyjątkowo atrakcyjna turystycznie oraz gęsto zaludniona, wyobrazić sobie można stopień skomplikowania przeprowadzenia takiej operacji, jeżeli rzeczywiście do niej dojdzie.

Dzisiaj grzeje: 1. Polka znalazła w kurtce tajemniczy list. Skrywał porażającą historię, pochodził z drugiego końca świata
2. Dziś uważaj za kółkiem. Policja wlepi mandat na 500 zł, a nawet odbierze prawko

W przedszkolach i szkołach wprowadzono nakaz stałego monitoringu stanu zdrowia dzieci i młodzieży przez dyrektorów. Podobny obowiązek otrzymali pracodawcy względem pracowników. W budynkach najważniejszych urzędów zostały wprowadzone specjalne środki ostrożności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandal po pogrzebie Królikowskiego. Gigantyczna burza w sieci
  2. Zjedzenie hitowego produktu może być niebezpieczne dla zdrowia. Lepiej wyrzucić go do śmieci
  3. PKP szykuje prawdziwą rewolucję. Świetna wiadomość dla pasażerów
  4. Tragiczne znalezisko księdza we włoskiej parafii. Leżała przy parafii, pochodziła z Polski
  5. Karol Strasburger niedawno wrócił z objętych epidemią Włoch. Ma ważny apel do wszystkich Polaków
  6. Kibice nie mogą uwierzyć. Znana sportsmenka obraziła Polaków. Wszystko nagrała kamera (WIDEO)

Źródło: dorzeczy.pl

Następny artykuł