Mężczyzna i karygodne nagranie.Fot. Wikipedia.org/Artur Andrzej/CC BY-SA 3.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl (zdjęcie poglądowe)

Przyłapali klienta sklepu na gorącym uczynku. Nie mieści się w głowie, co robił kobiecie między regałami

Mężczyzna z południa Polski dopuścił się czynu, który wyraźnie odbije się na jego życiu zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Złapany na gorącym uczynku i przekazany w ręce służb, może usłyszeć zarzuty, których finał zazwyczaj kończy się nawet za kratkami.

Mężczyzna mógł doczekać się gorszego obrotu spraw, jednak osoba zatrzymująca była nad wyraz wyrozumiała. Nie zmienia to faktu, że czyn miał sporą wagę szkodliwości społecznej, a sama pokrzywdzona będzie miała na długi czas awersję do wszelkiego rodzaju sklepów wielkopowierzchniowych.

Pilny komunikat do Polaków. Nie wolno, skutki mogą być opłakanePilny komunikat do Polaków. Nie wolno, skutki mogą być opłakaneCzytaj dalej

Naprzykrzający się mężczyzna spotkał ciężką rękę sprawiedliwości

Do zdarzenia doszło w jednym z rzeszowskich sklepów E.Leclerc. Jak podają dziennikarze Radia Eska, 34-letni mężczyzna miał śledzić młodą klientkę i dyskretnie nagrywać jej sylwetkę, a następnie przejść do ujęć nieco innej natury, niż najzwyklejszy ruch. W pewnym momencie sprawca nakierował kamerę telefonu pod spódnicę kobiety.

Według zeznań świadków, mężczyzna miał nagrywać miejsca intymne poszkodowanej, jednak cały proceder zakończył nomen omen poirytowany partner kobiety (złapał go tuż przed "ujęciem"). Co ważne, nie doszło do rękoczynów, a przekazania sprawcy w ręce administracji sklepu, a następnie - funkcjonariuszy policji. Jak się później okazało, podejrzany ostatecznie miał mieć do czynienia z kolegami po fachu.

Mężczyzna z niepokojącymi nagraniami i odznaką

Po wezwaniu policji i wylegitymowaniu sprawcy, okazało się, że mężczyzna jest jednym z funkcjonariuszy komendy. Początkowo 34-latkowi groziła nawet kara więzienia, jednak w obliczu funkcji, jaką pełnił, sąd może zastosować specjalne środki karne, które uderzą bezpośrednio w sprawowany urząd.

Dzisiaj grzeje: 1. WHO wydało specjalne wytyczne. Dotyczą testów na koronawirusa
2. Wyciekły zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego z wakacji. Aż trudno uwierzyć, jak on wygląda
3. NBP wprowadza do obiegu nową monetę. Nominał zaskakuje

Według ustaleń Radia Eska, sprawa trafi do rzeszowskiej prokuratury, a mężczyzna może liczyć na poważne konsekwencje w zakładzie pracy. Oprócz perspektywy pozbawienia wolności, a także wysokiej grzywny na rzecz poszkodowanej, przełożeni najpewniej wystosują oficjalną naganę, która może przekreślić dalsze losy podejrzanego w strukturach służb mundurowych. Szkodliwość czynu z Rzeszowa może konkurować wyłącznie z przypadkiem tajskich sprawców.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyciekły szczegóły stanu zdrowia Fabio Jakobsena. Nikt nawet nie wiedział, że wciąż jest w bardzo złym stanie
  2. Czy 500 plus zostanie w końcu podwyższone? Jest nowy projekt budżetu
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Kucyk uciekł właścicielowi. Szybko do akcji wkroczyła policja

Źródło: Radio Eska/ O2

Następny artykuł