mężczyzna afryka kwarantannaFot. Pixabay.com/JerzyGorecki /zdjęcie poglądowe

Złamał kwarantannę, poszedł na ryby. Przypłacił do życiem, tragedia za granicą

Mężczyzna złamał zasady obowiązującej w jego kraju kwarantanny i poszedł na ryby. Doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego stracił życie.

Mężczyzna zignorował zasady kwarantanny i postanowił wybrać się nad rzekę na ryby. Gdy dotarł na miejsce, został zaatakowany przez dzikie zwierzę, w wyniku czego poniósł śmierć. Jego szczątki znaleziono na brzegu rzeki.

Kolejny kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczbaKolejny kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczbaCzytaj dalej

Mężczyzna zginął łamiąc kwarantannę

Mieszkaniec Rwandy postanowił zlamać zasady kwarantanny i zamiast zostać w domu, wybrał wyjście nad rzekę na ryby. Okazało się to jednak bardzo nieszczęśliwym wyborem. Mężczyzna na miejscu został zaatakowany i zjedzony przez krokodyla, a jego szczątki znaleziono na brzegu rzeki Nyabarongo.

Sprawę skomentowała Alice Kayitesi, burmistrz prowincji Kamonyi, nie podała jednak żadnych szczegółów odnośnie samego ataku oraz ofiary. Wiadomo jedynie, że przyczyną śmierci był atak krokodyla w czasie wyjścia z domu na ryby.

- Złamał zasadę, która mówi o tym, żeby pozostać w domu. Był on jednym z niewielu ludzi, którzy nie współpracują w celu zatrzymania koronawirusa. - przekazała w rozmowie z BBC Alice Kayitesi, burmistrz prowincji Kamonyi.

Dzisiaj grzeje: 1. Pasażerowie Flixbusa pilnie poszukiwani. Koronawirus na pokładzie
2. Skarbówka będzie mogła zablokować twoje konto. Wystarczy jedna rzecz, aby stracić dostęp do pieniędzy

W Rwandzie, leżącej w środkowowschodniej Afryce, zdiagnozowano już 40 przypadków zakażenia koronawirusem, co stanowi największą liczbę w regionie. Władze zdecydowały się na wprowadzenie całkowitej kwarantanny w niedzielę 22 marca. Jak zauważa Reuters, wykrywalność na kontynencie afrykańskim wciąż jest dość niska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zakażony koronawirusem mężczyzna zdradził pierwsze objawy i rozwój choroby. Bardzo ważne słowa, trzeba wiedzieć
  2. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty
  3. Niewiarygodna akcja policji dla mieszkańców Majorki. Wszystko się nagrało, rewelacja
  4. Ofiar jest tak dużo, że brakuje miejsc. Zamknięto zakłady pogrzebowe w Madrycie, smutna wiadomość
  5. Podwodny Wodospad zapiera dech w piersiach. Iluzja stworzona przez naturę
  6. Znany polski sportowiec aresztowany. Jeszcze niedawno był ulubieńcem kibiców

źródło: interia.pl

Następny artykuł