mężczyzna odnaleziony w BelgiiFot. Pixabay.com/fsHH

Nie wie, kim jest, ale mówi tylko po Polsku. Znaleźli go w Belgii, ważny apel policji

Mężczyzna, który został odnaleziony w Belgii, nie potrafi powiedzieć, kim jest, a używa tylko języka polskiego. Śledczy usiłują ustalić jego tożsamość, jednak nie jest to łatwe.

Mężczyzna został znaleziony w niewielkim mieście Tielt, znajdującym się w północno-zachodniej części Belgii. Nie wiadomo, kim jest - on sam nie potrafi się przedstawić, nie wie, kim jest ani jak znalazł się w tym mieście czy choćby w tym kraju. Oszacowano, że ma około 45 lat, a śledczy usiłują teraz ustalić kolejne szczegóły.

Jeden z najgorszych dni od początku kryzysu. Polacy znów mają się czego obawiaćJeden z najgorszych dni od początku kryzysu. Polacy znów mają się czego obawiaćCzytaj dalej

Niezidentyfikowany mężczyzna, mówiący po polsku, odnaleziony w Belgii

Jak podaje Polsat News, służby znalazły mężczyznę już na początku maja, jednak wiadomość teraz dotarła do polskich mediów. Przypuszcza się, że może on cierpieć na amnezję, jednak nie jest to pewne. Wniosek ten wysnuto, gdy nie potrafił się przedstawić, podać żadnych szczegółów na swój temat, nie wiedział też, jak trafił do miejscowości Tielt i w ogóle do Belgii.

Mężczyzna mówi jedynie po polsku, lokalni śledczy mieli więc z nim ograniczony kontakt. Obecnie trwa poszukiwanie wszelkich osób, które mogą znać tajemniczego mężczyznę. Wystosowano apel o pomoc w tej sprawie. Wszelkie informacje zgłaszać można pod nr tel. 0800 30300 lub mailem na adres: avisderecherche@police.belgium.eu.

Dzisiaj grzeje: 1. Straty są gigantyczne, wielu poszkodowanych. Dramatyczne doniesienia ze świata
2. Wielka jedenastka. Ranking największych sieci sprzedaży w Polsce 2019

W mediach pojawił się opis znalezionego mężczyzny. Jego budowę ciała określono jako normalną, ma około 170 cm wzrostu, siwe włosy oraz brodę. Ubrany był w jeansy, jasnoniebieską koszulę oraz buty budowlane koloru niebieskiego. Zdjęcie udostępnione przez belgijskie służby prezentujemy poniżej.

mężczyzna odnaleziony w Belgii

Źródło: Police Fédérale

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kelner spojrzał na wiadomość klienta zostawioną na rachunku i nogi się pod nim ugięły. Natychmiast wybiegł z restauracji
  2. Pomalowana na niebiesko suczka trafiła do weterynarza. Jakie były tłumaczenia właściciela?
  3. Milionom ludzi zagraża nie tylko koronawirus. Żywioł uderzy w środę za granicą
  4. Dziecko z Polski zaginęło 26 lat temu. Właśnie odnalazła się na drugim końcu świata?
  5. 97 milionów ludzi i żadnego zgonu. Nikt inny nie poradził sobie z epidemią tak jak oni
  6. Robert Lewandowski opowiedział o swoim najtrudniejszym momencie. To było niedawno, nikt nawet nie wiedział

Źródło: Polsat News

Następny artykuł