Mężczyzna zmarł na miejscu.Fot. Pixabay.com/S. Hermann & F. Richter

Nie miał szans, nie żyje. Pojechał tylko na działkę letniskową, tragedia w Polsce

Mężczyzna pojechał na działkę, jednak jeden moment przesądził o losach urlopowicza. Lekarze już na miejscu stwierdzili zgon. Miał 68 lat. Media podały najbardziej prawdopodobny przebieg zdarzenia.

Mężczyzna ze wschodniej części kraju wybrał się na początku weekendu na działkę, jednak wyjazd za miasto zakończył się tragicznie. 68-latek zmarł na miejscu, a o całym zdarzeniu mógł przesądzić przypadek.

Żywioły uderzyły z olbrzymią mocą, zniszczenia są kolosalne. Nagranie z Portugalii zasmucaŻywioły uderzyły z olbrzymią mocą, zniszczenia są kolosalne. Nagranie z Portugalii zasmucaCzytaj dalej

Był na działce. 68-letni mężczyzna nie żyje

Jak podają dziennikarze Wirtualnej Polski, 68-letni mężczyzna był mieszkańcem Lublina. W piątek (18 września) przed południem wybrał się na działkę w gminie Firlej. Po godzinie 13:00 doszło do tragedii. Tuż przed śmiertelnym wypadkiem, podjął się prac porządkowych w ogrodzie.

Według relacji WP, mężczyzna wszedł na drabinę i przycinał gałęzie brzozy. Taki scenariusz potwierdzają policjanci z gminy Firlej. Najprawdopodobniej, 68-latek schodząc z drabiny, poślizgnął się i upadł na ziemię. Wtedy też wezwano służby, a medycy stwierdzili zgon na miejscu.

Mężczyzna z Lubelszczyzny kolejną ofiarą wyjazdu na działkę

68-letni mężczyzna, na stałe mieszkający w Lublinie, spadł z kilku metrów. Co ważne jednak nie był to pierwszy taki przypadek w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Wcześniej do podobnego zdarzenia doszło w Łodzi. Małżeństwo wybrało się na działkę, jednak już na miejscu - doszło do rodzinnej tragedii.

Dzisiaj grzeje: 1. Potężne zagrożenie w części Polski. IMGW bije na alarm
2. "Kuchenne rewolucje" nie miały być prowadzone przez Magdę Gessler? Nagle ujawniono porażające fakty, fani będą mocno zaskoczeni
3. Porwało turystę, żywioł uderzył. TVP przekazało dramatyczną wiadomość z zagranicy

- Małżeństwo nocowało na działce. Gdy żona obudziła się rano, okazało się, że jej męża nie ma w domku. Odnalazła jego ciało w ogrodowym basenie - poinformowała na początku sierpnia w rozmowie z PAP podkom. Aneta Sobieraj z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owca zabalowała u weterynarza. Przekomiczne wygibasy zwierzaka sprawiają, że aż samemu chce się tańczyć
  2. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Francuzi zamarli gdy zobaczyli co robi "polski Spider-Man", interweniowała policja
  3. Wydały się szczegóły ślubu Kossakowskiego i Wojciechowskiej. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  4. Zrobili sobie zdjęcie na granicy Polski. Nie przewidzieli konsekwencji, będą żałować do końca życia
  5. Nie mieści się w głowie, co wyrabiał Polak we Francji. Nagranie tylko dla osób o mocnych nerwach
  6. Przygarnęła 1-dniowego kotka. Niewiarygodne, jego wygląd przypomina zupełnie inne zwierzątko

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł