Mężczyzna z wężem na szyiFot. twitter.com/@McrFinest

Pasażerowie zamarli, gdy zobaczyli, czego mężczyzna użył jako maseczki. Widoku nie da się zapomnieć

Mężczyzna jadący komunikacją publiczną w dosyć specyficzny sposób zastosował się do obowiązku zasłaniania ust i nosa. Inni pasażerowie byli w szoku, ale wyciągnęli telefony i wszystko nagrali. Zdjęcia trafiły do sieci.

Mężczyzna jadący autobusem zaskoczył wszystkich swoją "maseczką". W Wielkiej Brytanii obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa w komunikacji publicznej, co nie wszystkim się spodobało. Pomysłowy pasażer albo chciał podkreślić swoje niezadowolenie z obowiązujących przepisów, albo zapomniał tradycyjnej maseczki. Bez względu na przyczynę jego zachowania trzeba przyznać, że to oryginalny pomysł.

Stało się, władze wyspy zadecydowały. Elżbieta II może być usunięta ze stanowiska, koniec z monarchią?Stało się, władze wyspy zadecydowały. Elżbieta II może być usunięta ze stanowiska, koniec z monarchią?Czytaj dalej

Mężczyzna owinął się wężem

Brytyjczyk wsiadł do autobusu jadącego ze Swinton do Manchesteru. Zachowywał się normalnie, nieszczególnie zwracając na siebie uwagę. Po chwili okazało się, że na jego szyi nie ma szalika, lecz poruszający się żywy wąż. Mężczyzna zamiast maseczką, zasłonił twarz ciałem gada, który zainteresował się otoczeniem swojego właściciela.

- Wsiadając do autobusu, miał go owiniętego wokół szyi, jak szal. Na początku pomyślałem, że ma naprawdę zabawną maseczkę, ale później pozwolił mu pełzać po poręczy. Nikt w autobusie się tym nie przejął, choć jedna osoba za nim nagrała wideo. To było naprawdę zabawne - opowiadał jeden z pasażerów, którego cytuje dziennik "Manchester Evening News".

Dzisiaj grzeje: 1. Gigantyczne kłęby dymu, kolejne zastępy straży w drodze. Pożar jest bezlitosny, mamy nagranie
2. Radio Maryja nie odpuszcza, nie chcą dać za wygraną. Aż trudno uwierzyć w słowa, które padły na portalu rozgłośni
3. Zrobił pozornie zwykłe zdjęcie klifu. Kiedy wrócił do domu zauważył szczegół, od którego włos się jeży

Na portalach społecznościowych pojawiły się zdjęcia mężczyzny z wężem na szyi jadącego autobusem. Jedno z nich możemy zobaczyć na profilu McrFinest na Twitterze. Rzecznik firmy Stagecoach, do której należy pojazd odniósł się do sytuacji. Zamierza odnaleźć pasażera z pomocą kierowcy i nagrań z autobusu. Wyraził także nadzieję, że osoby podróżujące komunikacją zbiorową będą się stosowały do panujących zasad i nie będą unikały maseczek ochronnych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdy odnalazł zaginiony telefon, zdębiał. W galerii pojawiły się niesamowite zdjęcia złodziei
  2. Stoimy na skraju globalnej katastrofy. ONZ bije na alarm, sytuacja jest dramatyczna
  3. TVN potwierdziło. Rząd podjął wreszcie decyzję. Nowe ograniczenia dla Polaków ws. podróżowania
  4. Wielka żałoba na Mazowszu. Dziś tłumy będą go żegnać. Dzielnie walczył do końca
  5. Pani Ewelina wybrała się rekreacyjnie do lasu na grzyby. Przeżyła horror. Panicznie prosiła tylko o jedno
  6. Zauważył nowo narodzonego jelonka na drodze. Kierowcy nagrali, co z nim zrobił

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł