mężczyzna w pociąguFot. Flickr Janusz Jakubowski

Okropne, co mężczyzna chciał jej zrobić w pociągu na Hel. Doszło do interwencji pasażerów

Mężczyzna w pociągu, który jechał na Hel, dopuścił się okropnego czynu. Jadąca koleją kobieta przeżyła chwile grozy, gdy została zaatakowana przez nieznajomego. Gdy inni pasażerowie zauważyli, że w przedziale dziele się coś niepokojącego, postanowili wkroczyć i zainterweniować. Później do czynności przystąpili funkcjonariusze policji.

Mężczyzna został obezwładniony przez innych pasażerów pociągu jadącego z Bohumina na Hel po tym, jak dopuścił się ataku na kobietę. Zgodnie z informacjami podanymi przez Super Express do zdarzenia doszło w piątek 7 sierpnia. Wtedy to 36-latek miał dokonać napaści na jedną z pasażerek i usiłował ją zgwałcić. Brutalne zachowanie mężczyzny zostało przerwane przez inne osoby, które znajdowały się w pociągu. Po zatrzymaniu się maszyny na stacji, napastnik został przechwycony przez policję.

Dramat na Pomorzu, są ranni. Wśród poszkodowanych dzieciDramat na Pomorzu, są ranni. Wśród poszkodowanych dzieciCzytaj dalej

Zgodnie z relacją przekazaną przez Super Express mężczyzna miał najpierw uderzyć kobietę pięścią, następnie próbował zdjąć z niej ubranie. Do tego brutalnego zdarzenia doszło na trasie między Częstochową a Radomskiem. Na szczęście, gdy zaatakowana kobieta zaczęła krzyczeć, usłyszeli ją inni pasażerowie, którzy zainterweniowali. Dzięki działaniom podjętych przez współpasażerów napastnik został obezwładniony i przekazany w ręce funkcjonariuszy. Okazało się, że był już wcześniej karany.

Mężczyzna usiłujący zgwałcić kobietę obezwładniony przez pasażerów

Mężczyzna, który w jednym z przedziałów zaatakował kobietę, uderzając ją pięścią i próbując ściągnąć ubranie, został obezwładniony przez współpasażerów. Osoby, które zainterweniowały po tym, jak usłyszały krzyki kobiety, przytrzymały napastnika do momentu, aż pociąg zatrzymał się na stacji w Radomsku. Tam 36-latek został przekazany policji.

Z informacji przekazywanych przez Radio Zet wynika, że mężczyzna miał być pijany. Badanie alkomatem miało wykazać 0,7 promila alkoholu w organizmie. Okazało się, że zatrzymany napastnik już wcześniej miał być karany za rozbój. W trakcie dalszych czynności sąd zdecydował o zastosowaniu 3-miesięcznego aresztu wobec 36-latka. Napastnik może usłyszeć poważne zarzuty.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszedł do morza, po chwili pędem wracał na plażę. Skandal, wszystko wyszło na jaw
2. UE kupi szczepionki na koronawirusa. Będzie 300 mln dawek

Za dokonanie napaści zatrzymany mężczyzna może usłyszeć zarzut usiłowania gwałtu oraz naruszenia czynności narządów ciała na okres nie dłuższy niż siedem dni. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o szokującym nagraniu, które obrazuje szczyt ignorancji i bezmyślności turystów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny tragiczny występ Roberta Kubicy. Były mistrz świata bez litości dla Polaka, "jest dramatyczny"
  2. Jacek Kurski wolałby o tym zapomnieć, ujawniono nagranie. Śpiewa o bieliźnie, tańcach i barmanach
  3. Zamykają nowe miejsca nad morzem. Klamka zapadła
  4. Nagrali turystów w akcji. Szczyt ignorancji i bezmyślności przekroczony
  5. Od dziś nowość w przemieszczaniu się po Polsce. Ważna wiadomość na wakacje
  6. Suczka labradora urodziła 13 szczeniaków. Nie wynik imponuje, ale ich wygląd

Źródło: Radio Zet

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł