Mężczyzna z lamą.Fot. pixabay.com/ pixel2013 (zdjęcie ilustracyjne)

Wyszedł na spacer, nagle stanął jak zamurowany. Nie mógł uwierzyć, kogo spotkał

Mężczyzna nie spodziewał się, że na pozór zwykły spacer zmieni się w przygodę rodem z najbardziej niecodziennego zoo przynajmniej na południu Europy. Pomimo nieco okrojonego składu “atrakcji”, spacerowicz miał okazję na własne oczy zobaczyć absolutnego faworyta szczególnie najmłodszych gości ogrodów zoologicznych.

Mężczyzna z Niemiec na własne oczy zobaczył zwierzę, które zwyczajowo nie występuje w Saksonii, acz cieszy, w porównywalnym stopniu jak październikowy Oktoberfest w sąsiedniej Bawarii. Okazało się, że “Klaus” był “uciekinierem”. Wcześniej do podobnych scen doszło również w Elblągu.

Dramatyczne informacje znad polskiego morza. Padł rekord, sytuacja wygląda źleDramatyczne informacje znad polskiego morza. Padł rekord, sytuacja wygląda źleCzytaj dalej

Mężczyzna oko w oko z “Klausem”

Jak informują dziennikarze Polsat News, do zdarzenia doszło w miejscowości Soltau w Dolnej Saksonii. We wtorek (11 sierpnia) mężczyzna spacerował ulicami miasta, lecz na pozór niepozorny dzień przerwał jej niejaki “Klaus”. Był uciekinierem, poszukiwanym przez służby. Na szczęście nie “otworzył ognia”.

Mężczyzna wykazał się niemałą odwagą. Gdy stanął oko w oko z “Klausem” postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Gdy funkcjonariusze zorientowali się, że uciekinier zbiegł z “miejsca pracy”, było już za późno. Wcześniej przeskoczył przez ogrodzenie i wybrał się na przebieżkę. Na szczęście świadek stanowczo chwycił za smycz i zgłosił sprawę do służb.

“Klaus” w rękach służb. Mężczyzna schwytał uciekiniera

Mężczyzna, który spotkał “Klausa” przywiązał go do jednej z latarni w okolicach term w Soltau. Na miejscu pojawili się funkcjonariusze i przekazali uciekiniera do jego prawowitego właściciela. Kim był wbrew pozorom niebezpieczny zbieg? “Klaus” jest lamą, która uciekła z pobliskiego pastwiska. Jak każdy szanujący się przedstawiciel gatunku, w spotkaniu z potencjalnym zagrożeniem, mógł w każdej chwili stanąć w swojej samoobronie.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

- Nawet jeśli nie splunął, nie był zadowolony, że powstrzymano go przed pragnieniem wolności - komentowała saksońska policja cytowana przez Polsat News.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, czym zajmuje się żona Kamila Stocha, oniemieliśmy. Zdjęcia pokazują wszystko
  2. Wybiegła z gmachu TVP, usiadła i zaczęła płakać. Katarzyna Dowbor została okropnie potraktowana, zanim zaczęła prowadzić "Nasz nowy dom" w Polsacie
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Dzieci i psy często bawiły się w ogródku, gdzie ktoś wrzucił zatrute mięso. Doszło do tragedii

Źródło: Polsat News

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł