meksyk zdjęciaScreen/youtube/Guardia Nocturna

Opublikowano zdjęcia Polaka, zginął w Meksyku. Ujawniono, czym się zajmował wcześniej

Meksyk przykuł uwagę całego świata. Brutalnie zamordowano tam Polaka, a teraz udostępniono jego zdjęcia. Wiadomo, co robił wcześniej.

Meksyk to jedno z najbardziej niebezpiecznych miejsc na świecie. Codziennie dochodzi tam do napadów, które często kończą się tragicznie. Niestety 4 lutego doszło tam do zaginięcia Polaka. Niestety poszukiwania zakończyły się w tragiczny sposób, a teraz nowe fakty wychodzą na jaw.

Obrazy Turysci.pl"Krwawy strumień" na plaży. Wielu boi się, że to ostrzeżenie od naturyCzytaj dalej

Policja oraz krewni poszukiwali Mariusza L. przez kilka dni, a ostatecznie na jaw wyszła bardzo przykra prawda. Prokuratura stanu Jalisco potwierdziła, że mężczyzna został zamordowany, a jego głowę znaleziono w pakunku. Teraz do sieci trafiło jego zdjęcie i już wiadomo, czym zajmował się wcześniej - był misjonarzem.

Meksyk: brutalnie zamordowano Polaka

Polak mieszkał na osiedlu Lomas del Valle, znajdującym się w Jalisco. Jak przekazywały miejscowe media, miał paść ofiarą wyjątkowo brutalnego gangu, a dziś pojawiły się pogłoski, że odkryto również ślad po kuli w jego głowie, informacje te jednak nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Teraz do internetu trafiło zdjęcie zmarłego, jeszcze z czasów, gdy pracował jako misjonarz. Zatrudniony był w tej roli w parafii Marki Boskiej z Gwadelupy, która znajduje się w Salto de Agua w stanie Chiapas.

Zdjęcia zmarłego trafiły do sieci

- Meksykańska prasa opublikowała zdjęcie Mariusza Ledóchowicza z czasów gdy pracował jako misjonarz w parafii Matki Boskiej z Gwadelupy w Salto de Agua w stanie Chiapas. Jego lokalny przełożony z @werbisci pamięta, że Polak bardzo szybko nauczył się języka lokalnych Indian chol - napisał na Twitterze Tomasz Surdel.

Jak podaje Onet, był misjonarzem Zgromadzenia Słowa Bożego. Posługę przestał pełnić i zupełnie porzucił stan kapłański 7 lat temu. Ożenił się po tym z Meksykanką.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje gwiazdor TVP. Widzowie go kochali, poruszające słowa Marty Manowskiej
  2. Niezwykle rzadki przypadek. W ustach 25-latki zaczęły rosnąć włosy [FOTO]
  3. Krzyki i panika na pokładzie samolotu. Wpadli w huragan, pilot 5 razy próbował lądować
  4. Nie tylko WizzAir z Polski. Nagrania samolotów walczących z huraganem wywołują ciarki, ale pilotom należą się brawa
  5. Będzie nowe województwo na południu Polski? Nie wszyscy się ucieszą, "temat jest w obiegu"
  6. Są już pierwsze ofiary i ogromne zniszczenia na terenie całej Polski. Jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domów

Źródło: Onet

Następny artykuł