Mazury - ulubione miejsce KwaśniewskiegoWikipedia/ Piotr Drabik (CC BY 2.0)

Wyciekł sekret Kwaśniewskiego. Wszystko działo się w sercu Mazur

Mazury to popularny kierunek turystyczny wśród polskich turystów. To również uwielbiane miejsce przez Aleksandra Kwaśniewskiego. Były prezydent Polski wyjawił pewien sekret powiązany z tym miejscem. Opowiedział o tym "Faktowi".

Mazury - to z tym miejscem wiąże się pewien sekret byłego prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego. Polityk uwielbia to miejsce. Tam spędza wolny czas pływając łódką po jeziorach, chodząc na spacery i organizując grille.

Samolot wyleciał z Polski, doszło do zderzenia. Wiadomość obiegła mediaSamolot wyleciał z Polski, doszło do zderzenia. Wiadomość obiegła mediaCzytaj dalej

Mazury miejscem Aleksandra Kwaśniewskiego

Jak powiedział dla "Faktu" były prezydent RP, jest właścicielem pewnej posiadłości na Mazurach. Rodzina ma do swojej dyspozycji aż 20 hektarów. Na należącej do nich ziemi są lasy. Mogą się cieszyć również swobodnym dostępem do morza. Stoi tam także luksusowy dom oraz mniejsze domki dla gości i służby. Mają prywatną drogę, duży parking oraz ogrody.

Kwaśniewski przyznał, że razem ze swoją żoną Jolantą uwielbiają pływać łódką po jeziorze Czapla. Mówi, że przebywanie na Mazurach to czas beztroskich chwil i odpoczynku od miejskiego zgiełku. Jeździ tam, aby nabrać sił. Z walorów posiadłości korzysta również córka prezydenta Aleksandra Kwaśniewska. Jeździ tam razem ze swoim mężem, piosenkarzem Kubą Badachem.

Dzisiaj grzeje: 1. Jej stan jest krytyczny. Polityk zarażona koronawirusem
2. Dramatyczna wiadomość z Chorwacji. Spełnia się czarny scenariusz
3. Podczas powrotu z wakacji, zapomnieli dziadka. 60-latka znaleźli pod Wrocławiem

Były prezydent Polski podzielił się również swoją pasją do czytania oraz oglądania seriali. W rozmowie z "Faktem" pochwalił serial "American Crime Story: Zabójstwo Versace". Opowiada on historię projektanta mody Gianniego Versacego. Jakiś czas temu pisaliśmy o innej znanej osobie, która kocha Mazury. Można o tym przeczytać tutaj.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczna strata dla świata polskiego sportu. Nie żyje były mistrz Polski i legenda jednego z najlepszych klubów w kraju
  2. Opiekunka potajemnie wyszła za 88-letniego Władysława, dramat rodziny. "Był cały brązowy, wyglądał jak wilkołak"
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Doberman bawił się z dzieckiem, nagle się na nie rzucił. Gdy matka poznała powód, nie mogła się pozbierać

Źródło: Fakt

Następny artykuł