mazury tragedia na jeziorzefot. wikipedia.org/ Merlin/ CC BY-SA 3.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl

Straszna tragedia na Mazurach. Nie żyje, nic nie dało się zrobić

Mazury były miejscem przerażającej tragedii. Nie żyje mężczyzna, wyszedł tylko popływać. Kąpał się na niestrzeżonej plaży przy jednym z hoteli. Nie jest to jedyny dramat, który wydarzył się tego dnia w okolicy. Poszkodowany jest jeszcze jeden dorosły i 5-letnie dziecko.

Mazury były miejscem strasznej tragedii, która miała miejsce we wtorek. W jednym z jezior utonął mężczyzna, który kąpał się na niestrzeżonej plaży przy hotelu. Nie jest to jedyny dramat, który wydarzył się w tej okolicy. Wśród poszkodowanych są jeszcze dorosły i dziecko.

Olbrzymi dramat w Sopocie. Mieli go uratować. Nie zdążyliOlbrzymi dramat w Sopocie. Mieli go uratować. Nie zdążyliCzytaj dalej

Mazury: nie żyje mężczyzna

Do tragedii doszło we wtorek na jeziorze Tałty w Mikołajkach. Ofiarą jest 40-letni mężczyzna, który postanowił wykąpać się na niestrzeżonej plaży przy jednym z hoteli. Mimo szybkiej reakcji świadków, człowieka nie udało się uratować. Jego ciało znaleziono ok. 30 metrów od brzegu na 6 metrach głębokości.

- Na jeziorze Tałty w Mikołajkach utonął 40-letni mężczyzna, świadkowie mówili, że po prostu poszedł popływać - powiedział dyżurny MOPR Dariusz Luma w rozmowie z Polsat News. Opisał również miejsce, w którym doszło do tragedii - Nie jest to miejsce strzeżone przez ratownika, taka plaża jest nad jeziorem Mikołajskim, około 15 minut pieszo od tego miejsca.

Ratownik zaapelował, aby w celach kąpielowych wybierać wyłącznie plaże strzeżone przez profesjonalnych ratowników, którzy w razie nagłego wypadku będą w stanie szybko i skutecznie udzielić pomocy poszkodowanemu.

Dzisiaj grzeje: 1. Kopali w ziemi, nagle trafili na skarb. Jest największy w historii kraju
2. W czasach kryzysu trzeba liczyć każdy grosz. Polacy oszczędzają najwięcej w całej UE

Ratownicy musieli interweniować tego dnia w okolicy jeszcze dwa razy. Pierwszy przypadek to mężczyzna, który skoczył na główkę do płytkiej wody w jednej z miejscowości nad Bełdanami. Na całe szczęście skończyło się na kilku otarciach i strachu. Druga interwencja dotyczyła 5-letniego dziecka, któremu udzielano pomocy po tym, jak przewróciło się na bindudze i rozbiło głowę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwie piękne żony polskich piłkarzy tulą się do siebie w bikini. Ponętna poza i idealne figury (FOTO)
  2. Warto zostać w domu, najbliższe dni mogą być niebezpieczne. Ostrzeżenia obejmują ponad połowę kraju
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Położył się na ganku, domownicy zadzwonili po służby. Nie mieści się w głowie, co zrobili niedźwiedziowi

źródło: Polsat News

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł