Mazury notują kolejną ofiarę - tym razem w łodzi.Fot. Pixabay.com/sebalachowicz (zdjęcie ilustracyjne)

Zobaczyli dryfującą łódź na jeziorze na Mazurach. Dokonali porażającego odkrycia

Mazury usłyszały o przerażającym odkryciu w jednej z na pozór porzuconych łodzi. Na dnie jednostki przypadkowi świadkowie zobaczyli coś, co idealnie wpasowałoby się w scenariusz niejednego filmu grozy.

Mazury stały się świadkiem zdarzenia, które na długo zapadnie w pamięć zarówno mieszkańcom regionu, jak i urlopowiczom wypoczywającym na Pojezierzu. Jak informują media krajowe, w jednej z łodzi odnaleziono ciało.

Szumowski powiedział, co z Polakami wracającymi z wakacji. Kwarantanna czy test?Szumowski powiedział, co z Polakami wracającymi z wakacji. Kwarantanna czy test?Czytaj dalej

Mazury: Ciało w dryfującej łodzi

Jak podają dziennikarze RMF24 i Polskiej Agencji Prasowej, Mazury stały się miejscem niecodziennego zdarzenia, które obecnie nie schodzi z ust krajowych mediów. Według relacji dyżurnego olsztyńskiej straży pożarnej, na ciało mężczyzny leżące bezwiednie w dryfującej łodzi trafili przypadkowi świadkowie w powiecie szczycieńskim.

Mazury odnotowały niecodzienny przypadek na jeziorze Wałpusz w powiecie szczycieńskim. Według świadków łódź wiosłowa miała dryfować w okolicach trzcin. Na miejscu pojawił się zespół straży pożarnej. Służby wyciągnęły jednostkę na brzeg i zabezpieczyły miejsce zdarzenia. Co ważne, w okolicach znaleziono również dowód, który może pomóc w identyfikacji ofiary.

Mazury z kolejną ofiarą

Według relacji RMF24, na brzegu służby znalazły porzucony motorower. Jak podaje oficer prasowa policji w Szczytnie Izabela Cyganiuk, pojazd miał stać nad jeziorem od około dwóch dni. Taki scenariusz potwierdzili okoliczni świadkowie. Co więcej, dotychczasowe śledztwo pomogło również określić profil zmarłego. Nie jest to pierwszy przypadek śmierci, który w tegorocznym sezonie notują zarówno Mazury, jak i cała północ kraju.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie przekazano tragiczną wiadomość. Nie żyje Piotr Soyka
2. Zamiast pieniędzy z bonu możesz dostać gigantyczną grzywnę. Trzeba uważać

3. Ostre cięcia w Lidlu, wiele produktów kupisz 80% taniej. Oferta już ruszyła, ale czasu nie jest dużo

Jak podaje oficer Cyganiuk cytowana przez RMF24, zmarłym jest starszy mężczyzna, który przyjechał nad jezioro najprawdopodobniej porzuconym motorowerem. Co ważne, jak na razie służby nie odnotowały zgłoszenia zaginięcia, które dotyczyłoby osoby podobnej do ofiary znad Wałpuszu. Sprawa nadal jest w toku. Jeszcze nie wiadomo, czy w grę wchodził alkohol, z którym Mazury walczą od początku sezonu wakacyjnego.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejna wpadka Filipa Chajzera. Na wizji padły niewybredne komentarze, widzowie mają już dość
  2. Media podają druzgocącą informację. 46-letni gwiazdor doznał zawału serca, fani pogrążeni w żałobie
  3. Uczestniczka "Rolnik Szuka Żony" wzięła ślub i to wcale nie z rolnikiem. Ujawniła prawdę, która może się nie spodobać wielu widzom
  4. Wielki smutek Kasi Skrzyneckiej. Nie stać jej na wakacje w ukochanym kraju
  5. 69 osób nie żyje, pili skażony napój w restauracjach. Dramatyczna wiadomość ze świata
  6. Pilny apel o ewakuację ludzi. Sytuacja na południu Europy wymyka się spod kontroli
  7. Dziecko zostało samo z opiekunką, kiedy zaczęło krzyczeć. Kot rzucił się na pomoc

Źródło: RMF24

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł