MazowszeFot. wikipedia/lowdown

Dramat na Mazowszu. Akcja ratunkowa trwała bardzo długo. Mieli nadzieję do samego końca

Mazowsze żyje tragedią, o której policja poinformowała w piątek 21 sierpnia wieczorem. Niestety w wyniku zdarzenia poważne obrażenia odniósł młody chłopak. Na miejscu szybko pojawiły się służby ratownicze, które przez bardzo długi czas próbowały przywrócić czynności życiowe, niestety działania nie przyniosły efektów.

Mazowsze jest pogrążone w żałobie po tragedii, do której doszło w Zycku Polskim. W wyniku wypadku 14-letni chłopiec wpadł pod koła ciągnika rolniczego na drodze publicznej. Na miejscu szybko pojawiły się służby ratownicze - w tym Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Chociaż akcja przywracająca czynności życiowe trwała bardzo długo, nastolatek nie przeżył.

Prawie połowa Polski o krok od strefy czerwonej. Ostrzeżenia są bardzo poważnePrawie połowa Polski o krok od strefy czerwonej. Ostrzeżenia są bardzo poważneCzytaj dalej

Wydarzenia z Zycka Polskiego gorążyły Mazowsze w żałobie. W gminie Słubice niedaleko Płocka 14-latek wraz z 60-letnim ojcem mieli jechać ciągnikiem rolniczym. Niestety w pewnym momencie, próbując wejść do kabiny, chłopiec poślizgnął się i wpadł pod koła maszyny prowadzonej przez jego ojca. O śmierci dziecka informację przekazała jeszcze tego samego dnia wieczorem polska policja.

Mazowsze: 14-latek zginął pod kołami ciągnika

Po tym, jak Mazowsze stały się miejsce tragicznego wypadku, przy drodze publicznej pojawiły się służby ratunkowe, wśród nich również załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak informuje policja, akcja trwała bardzo długo, jednak nie przyniosła efektów i 14-letni chłopiec zmarł na miejscu.

- Pomimo bardzo długo prowadzonej akcji ratunkowej przez załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, chłopiec zmarł na miejscu - komunikat płockiej policji cytuje Polskie Radio.

Mazowsze żyje tragiczną wiadomością, którą przekazała wczoraj wieczorem płocka policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że chłopiec najprawdopodobniej próbował wejść do kabiny ciągnika rolniczego i poślizgnął się, po czym wpadł pod tylne lewe koło pojazdu prowadzonego przez 60-letniego ojca.

Dzisiaj grzeje: 1. Usuwa toksyny, normalizuje pracę żołądka oraz poziom cukru we krwi. Napar z liści laurowych niesamowicie wpływa na organizm
2. Skandaliczne zachowanie polskiego aktora na plaży. Jego słowa nie mieszczą się głowie. Teraz się tłumaczy
3. Emerytury 2021. Kwoty świadczeń mogą się znacznie zmienić

Podczas wakacji podobna historia dotknęła nie tylko Mazowsze. Do tragicznego wypadku doszło pod koniec lipca w Sieniawie w Małopolsce. Podczas prac polowych 47-rolnik wpadł wraz z ciągnikiem do rowu i został przygnieciony przez maszynę. Niestety zginął przed przyjazdem karteki. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o gigantycznej akcji na północy Polski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kibice zamarli. Skoczek narciarski przyznał się do chorowania na koronawirusa, wszystko przed zawodami w Polsce
  2. O czym milczy Agnieszka Woźniak-Starak. Kilka faktów, które mogą być zaskoczeniem dla wielu
  3. Niestety. W Polsce stała się rzecz, której wszyscy się obawiali
  4. Niestety, koniec. Zacznie się już w weekend, wielu Polaków będzie zrozpaczonych
  5. Tragiczne doniesienia zza granicy, są ofiary. Dym widać z wielu kilometrów, spłonął hotel w kurorcie
  6. Syn Małgorzaty Rozenek zdradził sekret o ich buldożkach. Prawda wyszła na jaw podczas spaceru Radka z Heniem

Źródło: Polskie Radio

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł