Mateusz Morawiecki podał ważne informacjeFot. flickr.com/ Kancelaria Premiera/ Public Domain Mark 1.0/ https://creativecommons.org/publicdomain/mark/1.0/

Z ostatniej chwili: Ważna deklaracja premiera ws. zamkniętych granic. Słowa, na które wielu czekało

Mateusz Morawiecki na bieżąco informuje o pracy rządu i znoszeniu ograniczeń. Dobra wiadomość pojawiła się na temat przejść granicznych, które na razie pozostają częściowo zamknięte. Wiele osób na to czekało.

Mateusz Morawiecki podał informację niezwykle ważną dla osób, które jeżdżą do pracy za granicę. W tej chwili wiele przejść granicznych jest zamkniętych, a kierowcy muszą nadkładać drogi, by dostać się do celu. Do tego dochodzą kolejki, które powstają wskutek przeprowadzania szczegółowych kontroli. Już niedługo wiele się zmieni.

Od czerwca nowy plan znoszenia obostrzeń w Polsce. Będą 3 fazy, wiceminister potwierdziłOd czerwca nowy plan znoszenia obostrzeń w Polsce. Będą 3 fazy, wiceminister potwierdziłCzytaj dalej

Mateusz Morawiecki przekazał świetną wiadomość

W oświadczeniu premiera zamieszczonym na Twitterze pojawia się informacja o otwieraniu kolejnych przejść granicznych. Po częściowym zniesieniu restrykcji na początku maja przyszedł czas na kolejny krok. Jeszcze nie podano konkretnej daty, lecz otwarcie pozostałych przejść granicznych nastąpi już niedługo.

- Dla tych osób, które przemieszczają się do pracy codziennie w kwietniu, sytuacja na granicach była utrudniona. Z początkiem maja uwolniliśmy to obostrzenie. W najbliższym czasie będziemy starali się otworzyć pozostałe przejścia graniczne - czytamy na profilu Kancelarii Premiera na Twitterze.

Dzisiaj grzeje: 1. Samolot LOT-u poleciał z Polski do Wuhan. Wyśledzili go internauci, LOT zabiera głos
2. Problemy z dostępem do pieniędzy mogą mieć klienci aż 3 banków. Wśród nich największego w Polsce

Kolejne przejścia graniczne rozładują korki i pozwolą na łatwiejsze dotarcie do celu dla osób, które właśnie zyskały prawo wjazdu. Polska otworzyła granice m.in. dla uczniów i studentów, którzy pobierają naukę w naszym kraju i kierowców wykonujących transport międzynarodowy, podróżujących tranzytem przez terytorium RP.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowoczesny rosół powoli wypiera staropolski przepis. Jeden dodatek sprawi, że domownikom oko zbieleje
  2. Wasz kot Wam przeszkadza w pracy zdalnej? Mamy zaskakujące rozwiązanie, mruczki będą zachwycone
  3. Sprawdzili ceny noclegów w Polsce na wakacje. Wielkie zaskoczenie dla turystów
  4. Dziecko z Polski zaginęło 26 lat temu. Właśnie odnalazła się na drugim końcu świata?
  5. 97 milionów ludzi i żadnego zgonu. Nikt inny nie poradził sobie z epidemią tak jak oni
  6. Jakub Błaszczykowski opowiedział o swojej religii. Jego poglądy są bardzo wyraziste. Jakiego jest wyznania?

Źródło: Twitter

Następny artykuł