Mateusz Morawiecki rozmawia o inwestycjach na Pomorzu.Fot. Wikipedia.org/Kancelaria Premiera / Waldemar Kompała/domena publiczna (zdjęcie ilustracyjne)

Mateusz Morawiecki we Władysławowie. Premier wybrał się nad polskie morze w jednym celu

Mateusz Morawiecki wybrał się z oficjalną wizytą na północ kraju. We Władysławowie premier spotkał się z samorządowcami, aby przedyskutować m.in. istotną z perspektywy polityki regionu kwestię polityki turystycznej.

Mateusz Morawiecki pojawił się w powiecie puckim m.in. w kontekście ostatnich obchodów setnej rocznicy Bitwy Warszawskiej. Z częścią samorządowców rozmawiał o lokalnych inwestycjach infrastrukturalnych. Co więcej, polityk odwiedził miejsca upamiętniające starcie z 1920 roku.

Dramat na wschodzie Polski. Są ofiary. Ciężarówka zderzyła się z pociągiemDramat na wschodzie Polski. Są ofiary. Ciężarówka zderzyła się z pociągiemCzytaj dalej

Mateusz Morawiecki we Władysławowie. Pomorze a polityka historyczna rządu

Jak informują dziennikarze portalu puck.naszemiasto.pl, premier Mateusz Morawiecki pojawił się m.in. we Władysławowie, aby upamiętnić setną rocznicę Bitwy Warszawskiej również na Pomorzu. Po oficjalnych uroczystościach na stołecznym Placu Piłsudskiego szef rządu odwiedził pomnik gen. Józefa Hallera przy władysławowskiej Alei Gwiazd i Sportu.

Według relacji lokalnych mediów premier Mateusz Morawiecki przed pomnikiem złożył wiązankę kwiatów oraz odwiedził Centralny Ośrodek Sportu Cetniewo. Przewodnikiem Prezesa Rady Ministrów był lokalny działacz Prawa i Sprawiedliwości, Michał Kowalski. Podczas wizyty w kompleksie premier rozmawiał o przyszłych inwestycjach samorządu w regionie.

Pomorze z kolejnymi inwestycjami? Mateusz Morawiecki rozmawia z puckimi działaczami PiS

Jak podaje puck.naszemiasto.pl, Mateusz Morawiecki nie był we Władysławowie długo, acz przedyskutował z radnym powiatu kwestię kolejnych inwestycji m.in. w Cetniewie. Według relacji Michała Kowalskiego premier miał deklarować, że region może liczyć na wsparcie rządu na polu kolejnych inwestycji sportowych, komunikacyjnych i turystycznych.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta przez 7 dni piła sok z kiszonych ogórków. Efekty okazały się porażające
2. Ewakuacja tysiąca ludzi na Warmii i Mazurach. Wielka akcja przy rzece
3. Ostatnia szansa na dodatkowe 1400 zł. Zostało mało czasu, spiesz się

- Dla mnie to była świetna okazja, by podziękować panu premierowi za 50% wkładu finansowego na budowę windę. Na spotkaniu Mateusz Morawiecki powiedział, że powiat pucki może liczyć na wsparcie rządu w ważnych inwestycjach. Szczególnie dojazd z obwodnicy do Władysławowa - mówił po spotkaniu radny Kowalski cytowany przez puck.naszemiasto.pl.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fani pogrążyli się w żałobie. Legenda przegrała z COVID-19, kochały go miliony ludzi
  2. Podwyżki dla posłów, ale nie dla Polaków? Rząd zdecydował, wszystko jest już jasne
  3. Fatalne doniesienia z Hiszpanii dla wszystkich turystów. Sytuacja jest dramatyczna
  4. Polsat właśnie przekazał smutną wiadomość. Jedna z największych katastrof, straty są przytłaczające
  5. Niewyobrażalnie tragiczny finał wycieczki. Niestety, są ofiary
  6. Gwiazda TVN-u adoptowała kolejnego psa? Ich zdjęcia rozczulają

Źródło: puck.naszemiasto.pl

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł