Martyniuk czarny scenariuszFot. East News AGENCJA SE

Dramat u Martyniuków. Czarny scenariusz, którego nikt się nie spodziewał

Martyniuk może mówić o osobistym dramacie. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw, zwłaszcza po bardzo szczęśliwym początku. Kolejne dni mogą być bardzo trudne. W mediach pojawiły się kulisy rodzinnych problemów jednego z najpopularniejszych piosenkarzy disco polo w Polsce. Na optymistyczne zakończenie nie ma już szans.

Martyniuk jeszcze nie tak dawno cieszył się na weselu swojego syna Daniela. Jednak ta historia nie doczeka się szczęśliwego zakończenia. Najbliższe dni Daniela mogą być bardzo trudne. Czeka go sprawa rozwodowa, po tym jak jego żona Ewelina złożyła wniosek w sądzie. Na jaw wyszły przykre szczegóły dotyczące powodów tej decyzji i problemów, jakie wyniknęły w małżeństwie.

TVP: Wybuch tuż przy hotelu. Jest wielu rannych, tragiczne wiadomości docierają z zagranicyTVP: Wybuch tuż przy hotelu. Jest wielu rannych, tragiczne wiadomości docierają z zagranicyCzytaj dalej

O tym, że Daniel Martyniuk najprawdopodobniej rozstanie się ze swoją żoną, dowiedzieliśmy się rok temu, gdy młodsza o 10-lat Ewelina złożyła do sądu wniosek o rozwód. Od tego czasu najwyraźniej sytuacja nie uległa poprawie i para spotka się w sądzie za 2 tygodnie. Dla syna gwiazdy disco polo to może być trudne doświadczenie, zwłaszcza że w mediach pojawiły się bolesne kulisy tej sprawy.

Ewelina Martyniuk miała dość postawy męża

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Super Express Ewelina Martyniuk wniosła wniosek o rozwód z orzeczeniem o winie jej męża Daniela. Kobieta miała domagać się również alimentów. Według nieoficjalnych informacji, jak dodaje Super Express, brano pod uwagę nawet zakaz zbliżania się do dziecka i pozbawienie praw rodzicielskich. Coraz więcej mówi się o tym, że syn najpopularniejszej gwiazdy disco polo w Polsce w ogóle nie zajmował się rodziną i miewał problemy z prawem.

- Cały ciężar wychowania Laury spoczywa na Ewelinie i jej rodzicach. Daniel, pomimo zapewnień swojego ojca, nie interesuje się małą. Nie odwiedza ich - podaje źródło Super Expressu związane z rodziną Martyniuków.

- O orzeczeniu rozwodu na pierwszej rozprawie nie ma mowy. Małżonkowie nie są dogadani. Jedyną możliwością jest to, że Daniel przyjdzie i powie, że bierze na siebie winę za rozpad małżeństwa. Na to jednak chyba nie ma co liczyć - dodaje.

Daniel Martyniuk może doświadczyć prawdziwego rozłamu rodziny. Według informacji podawanych przez Super Express jego żona chce odciąć go od dziecka i rozpocząć nowe życie. Rodzina Eweliny chce przede wszystkim dobra dla jej córki i odpowiedniego partnera, który zajmie się rodziną. Chociaż Zenon Martyniuk zapewniał o staraniach swojego syna, najwyraźniej słowa te nie miały pokrycia.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, nie żyje. Pomagał innym, spotkało go najgorsze
2. Czym jest biała wydzielina wypływająca z kurczaka? Wielu może być zniechęconych i od razu wyrzuci mięso do śmieci

Daniel Martyniuk i Ewelina niedługo oficjalnie przestaną być małżeństwem. Ze względu na konflikt między małżonkami rozwód może być jednak bardzo wyczerpujący. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o zdjęciu opublikowanym przez Cezarego Pazurę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psychotest: Zwierzę, które pierwsze zobaczysz na obrazku zdradzi, czym przejmujesz się w życiu najbardziej. Czas poznać prawdę
  2. Energia jądrowa przyszłości zatwierdzona. Reaktory atomowe trafią między innymi do Czech
  3. Jest kolejny zakaz, Polsat potwierdził. Tysiące Polaków przeżyje potężne rozczarowanie
  4. Wyciekło, ile zarobi Szumowski. Astronomiczna kwota
  5. Gigantyczne zmiany w przyszłym tygodniu w Polsce. Nie ma wątpliwości
  6. Pies wyskoczył na 4-letniego chłopca na rowerze. Niemożliwe, kto pojawił się w samą porę, jest wideo

Źródło: Super Express

Następny artykuł