Martyniuk o potencjalnej zdradzieInstagram/Daniel martyniuk

Tajemnicza podróż Martyniuka. Wszystko wyszło na jaw. Nie mogło skończyć się dobrze

Martyniuk i Ewelina dostali rozwód 21 września. Nie mają jednak dobrych relacji. Od dnia rozwodu wzajemnie się oskarżają. Teraz Ewelina zarzuciła mu kolejną rzecz. Ma ona związek z pewnymi wyjazdami Daniela.

Martyniuk wziął rozwód we wrześniu. Od tamtej pory publicznie prowadzi wojnę ze swoją byłą żoną Eweliną. Kobieta zarzuca mu zdradę ze swoją byłą dziewczyną Faustyną. Miał się z nią spotykać podczas tajemniczych wyjazdów z matką. Teraz Daniel wyjaśnił sprawę w wywiadzie.

Fatalne wieści od sąsiada Polski, służby nie dają sobie rady. Mieszkańcy i turyści drżą z obawFatalne wieści od sąsiada Polski, służby nie dają sobie rady. Mieszkańcy i turyści drżą z obawCzytaj dalej

Martyniuk o oskarżeniach byłej żony

- Niech się weźmie do roboty, a nie zdziera z Zenka - takie słowa powiedział Daniel Martyniuk, kiedy sąd przyznał Ewelinie alimenty na nią i dziecko. - Moje małżeństwo nie mogło przetrwać, bo Ewelina może i mnie kocha, ale najbardziej jej zależało na kasie i życiu w blasku fleszy - mówił dla "Twojego Imperium".

Zanim Daniel rozwiódł się, media już pisały o jego możliwym romansie. Miał jeździć do swojej byłej dziewczyny, 27-letniej Faustyny. Wozić do niej miała go Danuta, jego matka. Faustyna była dziewczyną, dla której Daniel zostawił swoją byłą narzeczoną Anią. Miał z nią brać ślub. Mieli już nawet datę ceremonii. Po rozstaniu z Faustyną związał się z Eweliną. Wiadomo jednak, że związek ten zakończył się porażką. Daniel zapewnia jednak, że nie doszło do żadnej zdrady.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie było innego wyjścia. Stolica zarządziła drugi lockdown, sytuacja jest fatalna. Fatalne wiadomości za granicy
2. Nie żyje gwiazda "M jak miłość", "07 zgłoś się" i "Dom". "Trudno uwierzyć, że już się nie spotkamy"
3. Polka ujawniła nagranie z Wuhan. Nie do pomyślenia, co się dzieje w Chinach

- Faustyna jest prawniczką, więc zasięgałem u niej porady prawnej. Byłem u niej w mieszkaniu, wyszedłem na balkon na papierosa, ktoś zrobił mi zdjęcie i afera gotowa - powiedział Martyniuk. - A swoją drogą, co w tym dziwnego, że spotykam się z byłymi dziewczynami? Moja żona też spotykała się ze swoim byłym facetem w trakcie naszego małżeństwa - dodał.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot zaatakował psa, wtedy drugi mruczek wkroczył do akcji. Nagranie rozkłada na łopatki
  2. NASA ujawniła piorunujące nagranie. Niezwykle potężny wybuch, nawet naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Zdecydowali. Będą nowe obostrzenia, znaczący rygor w strefach żółtych i czerwonych w Polsce
  4. Słynne linie lotnicze właśnie potwierdziły. Smutne, współczujemy
  5. Jest gorzej niż myśleli, ognisko koronawirusa w Białym Domu. Tysiące osób uczestniczyły w imprezach organizowanych przez Trumpa
  6. Mikroskopijna suczka miała ogromny ciążowy brzuch. Podczas porodu wszyscy zbierali szczęki z podłogi

Źródło: popularne.pl

Następny artykuł