Martyna Wojciechowska zdjęcia internautówFot. Facebook.com/Martyna Wojciechowska

Genialna zabawa Martyny Wojciechowskiej. Internauci wygrali, szczęka opada do samej ziemi

Martyna Wojciechowska opublikowała powalający wpis, od którego opada szczęka. Internauci nie zawiedli i wysłali zdjęcia, przez które trudno nie wybuchnąć śmiechem.

Martyna Wojciechowska w czasie szalejącej pandemii staje na wysokości zadania i robi wszystko, żeby jej fani czuli się komfortowo siedząc w domach. Podróżniczka dzieli się pomysłami na spędzanie wolnego czasu, pokazuje swoje domowe hobby oraz organizuje wyjątkowe akcje, by zająć czas internautom. Ostatnia akcja jednak przeszła najśmielsze oczekiwania, a zdjęcia wysłane przez fanów i opublikowane na Facebooku gwiazdy, powalają na łopatki.

26-letni ratownik nie żyje. Znaleźli jego ciało, ale nie mogą go zabrać26-letni ratownik nie żyje. Znaleźli jego ciało, ale nie mogą go zabraćCzytaj dalej

Martyna Wojciechowska opublikowała niesamowite zdjęcia

Akcja #martynachallenge polegała na uwiecznieniu na zdjęciach niezwykłych inspiracji na aktywności, które wykonywać można w domu. Okazał się to strzał w dziesiątkę, internauci bowiem wykazali się nieprawdopodobną kreatywnością. Oczywiście większość ich pomysłów związana jest z podróżami.

- PONIEDZIAŁKOWA DAWKA INSPIRACJI! Pora podzielić się kilkoma skarbami #martynachallenge. Wasze pomysły są GENIALNE! Nurek pod prysznicem, trening z dziećmi i najcenniejszym obecnie towarem, czyli papierem toaletowym, biwak na środku pokoju, szpagat w kuchni z kubkiem kawy, wspinaczka przy okazji mycia okien… UWIELBIAM WAS! [pisownia oryginalna] - napisała pod zdjęciami internautów Martyna Wojciechowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Media: fala powtórnych zakażeń w Chinach. W Wuhan ozdrowionym pacjentom miały wyjść pozytywne wyniki testów
2. Jeden z kluczowych produktów znika ze sklepowych półek. Wiele par w kłopotach

Trzeba przyznać, że w niektóre zdjęcia aż trudno uwierzyć. Mycie okien wisząc na uprzęży czy szybki prysznic w stroju nurka powalają na łopatki. Siedząc w domu uaktywniają się niesamowite pokłady kreatywności.

martyna wojciechowska zdjęcia fanów

martyna wojciechowska zdjęcia fanów

martyna wojciechowska zdjęcia fanów

Fot. Facebook.com/Martyna Wojciechowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska pielęgniarka ujawniła gorzką prawdę. Przed wejściem do szpitala musi robić upokarzającą rzecz, hańba
  2. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg
  3. Arcyważny apel papieża Franciszka. Dotyczy każdego kraju na świecie
  4. Tragiczna granica przekroczona przez Włochy. Liczba zmarłych jest przytłaczająca
  5. 56 tys. mandatów w 3 dni. Porażające ignorowanie kwarantanny w europejskim kraju
  6. Marcin Najman ogłosił najważniejszą decyzję na Fame MMA. Nie było innego wyjścia, ostatecznie

Źródło: Facebook

Następny artykuł