Martyna WojciechowskaScreen/youtube/tvnpl

Zaskakująca decyzja ukochanego Wojciechowskiej. Wyrusza w kolejną podróż, ale nie sam

Martyna Wojciechowska oraz Przemek Kossakowski to najsłynniejsza para polskich podróżników. Zwykle podróżują samotnie, jednak teraz gwiazdor podjął zaskakującą decyzję.

Martyna Wojciechowska bardzo długo nie chciała oficjalnie potwierdzić, że związała się z Przemkiem Kossakowskim. Dwójka podróżników ukrywała to przed mediami i swoimi fanami, w końcu jednak prawda wyszła na jaw. Obecnie tworzą szczęśliwą parę, jednocześnie jednak nie rezygnują z podróży oraz zagranicznych przygód, choć rzadko przeżywają je razem.

Polakowi grozi więzienie. Przywiózł pamiątkę z podróży, która kusi wielu turystówPolakowi grozi więzienie. Przywiózł pamiątkę z podróży, która kusi wielu turystówCzytaj dalej

Od 1,5 roku Kossakowski jest szczęśliwym mężczyzną, wciąż jednak realizuje też się jako podróżnik. Teraz zamierza ruszyć z nowym projektem, jednak w innej formie, niż zawsze. Przyzwyczaił już wszystkich do swoich samotnych wypraw, a teraz okazuje się, że pojedzie w większej, naprawdę niezwykłej grupie.

Martyna Wojciechowska namówiła Kossakowskiego do zmian?

Przemek Kossakowski wpadł na niezwykły pomysł - chce ruszyć z nowym projektem, w którym towarzyszyć mu będą dzieci z Zespołem Downa. Jak podaje Wirtualna Polska, na ten pomysł podróżnik zdecydował się dzięki swojej ukochanej Martynie.

Nowy program "Down The Road. Zespół w trasie" już wkrótce rozpocząć się ma na antenie TTV. Jak podają twórcy, nietypowa grupa podróżników będzie musiała się odnaleźć w ekstremalnych sytuacjach, które kręcone będą w 6 krajach. To niespodziewana decyzja Kossakowskiego, który zawsze wyraźnie pokazywał, że lubi podróżować i nagrywać programy samemu. Fani od dawna liczyli, że para zdecyduje się zrealizować jakiś program wspólnie, na razie jednak na nic takiego się nie zapowiada.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Idealne ferie z rodziną? Polacy zapominają o jednym, ważnym szczególe
  2. Nie żyje gwiazda muzyki. Przed śmiercią wysłała wiadomość do rodziny, wyskoczyła z 14 piętra
  3. Mężczyzna umierał leżąc na ulicy. Praktycznie nikt się nie zatrzymał, aby udzielić mu pierwszej pomocy
  4. Rosja podjęła zaskakującą decyzję nt. granic. Wszystko przez groźnego wirusa z Chin
  5. Opłakane skutki brexitu dla Polski. Doniesienia rządowego instytutu nie pozostawiają złudzeń
  6. Policjanci zabrali autostopowicza z pobocza. Chwilę później na jaw wyszła niewiarygodna prawda, trafił za kraty
  7. Wybuch na południu Polski. Bilans jest fatalny, trwa akcja służb

Źródło:Wirtualna Polska

Następny artykuł