Martyna Wojciechowska podbiła sercaFot. instagram.com/martyna.world

Koniec Martyny Wojciechowskiej? Na horyzoncie pojawiła się nowa podróżniczka, już podbiła serca Polaków

Martyna Wojciechowska od pewnego czasu ma konkurencję. W mediach pojawiła się nowa podróżniczka – w zasadzie mały zespół – która zbiera coraz więcej fanów. Chociaż prawdopodobnie ma nieco mniejsze doświadczenie, niż uwielbiana przez wielu Polaków Martyna, to trzeba przyznać, że jest charakteryzuje ją duża pasja.

Martyna Wojciechowska to prawdopodobnie jedna z najbardziej uwielbianych przez Polaków dziennikarek podróżniczych. Jej program „Kobieta na krańcu świata” dla wielu osób stanowi wielką inspirację. Na Instagramie @martyna.world możemy śledzić zarówno jej służbowe wyprawy, jak i prywatne wyjazdy. Mnóstwo internautów nadal pewnie wraca do pięknych sesji z Paryża.

Już od jutra będą obowiązywały nowe ograniczenia. Rząd wydał decyzję ws. ruchu granicznegoJuż od jutra będą obowiązywały nowe ograniczenia. Rząd wydał decyzję ws. ruchu granicznegoCzytaj dalej

Nic dziwnego, że Martyna Wojciechowska wywołuje wśród Polaków tak pozytywne reakcje. Dziennikarka bardzo często angażuje się także w akcje społeczne, przekazuje informacje na temat zbiórek na osoby chore. Może się wydawać, że podróżniczka ma wręcz nieskończone pokłady energii. W mediach pojawił się kolejny zespół, który zwraca na siebie coraz większą uwagę internautów.

Martyna Wojciechowska a podróżnicy z Globstory

Martyna Wojciechowska może mieć konkurencję, jednak raczej nie powinna się z tego powodu stresować. Zresztą prawdopodobnie dziennikarka polubiłaby się z podróżnikami z grupy Globstory, ponieważ wszystkich łączy ogromna pasja. O co chodzi z zespołem założonym przez Kaję Kraskę?

Globstory to Kaja Kraska, Mateusz Mękarski oraz Ewa Zachariasz. Ta trójka uwielbia podróże i może pochwalić się interesującą historią. Kaja ma już za sobą takie doświadczenia jak mieszkanie w Stambule oraz Barcelonie. Na stałe upatrzyła sobie stolicę Polski. Na swojej stronie wszyscy zarówno opisują swoje inspirujące podróże, jak i dokumentują je za pomocą materiałów wideo, które niczym nie ustępują produkcjom telewizyjnych.

Chociaż Martyna Wojciechowska to ciągle najpopularniejsza podróżniczka w Polsce, dobrze wiedzieć, że w mediach społecznościowych możemy znaleźć także inne inspirujące materiały publikowane przez młode osoby, które nie mogą wysiedzieć w miejscu. Oglądając filmy Globstory, możemy między innymi obejrzeć wyprawy do Ekwadoru, Gambii czy Kirgistanu.

Dzisiaj grzeje: 1. Klamka zapadła. Podjęli decyzję. Koniec z noszeniem maseczek. Wiadomości z Europy
2. Jarosław Jakimowicz nie ma hamulców? Tylko dla osób o mocnych nerwach, aż trudno uwierzyć, co pokazał
3. Olbrzymi pożar na południu Polski. Walczy ponad setka strażaków. Turyści chętnie odwiedzają okolicę

Zachęcamy do zapoznania się z raportami z podróży, jakie przygotowali Kaja, Mateusz oraz Ewa. Jeden z ich filmów zamieszczamy poniżej. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o komunikacie Adama Małysza, który nie zakończył sezonu miłym akcentem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta zaczęła rozpaczliwie szlochać. Wtedy podchodzi do niej jej pitbull, finał sprawia, że lecą łzy
  2. Playstation 5: Rozebrał nowego pada DualSense na części i wrzucił zdjęcia do sieci. Nie uwierzysz, jak sprzęt wygląda od środka
  3. Fani Dody po prostu osłupieli, pokazała się w pełnej krasie. Pokazała zdjęcia nad luksusowym basenem
  4. Niemal nikt nie wie o sekrecie Gór Sowich. Kilometry podziemnych korytarzy
  5. Monika Olejnik szaleje na jachcie, nie znaliśmy jej od tej strony. Ciężko uwierzyć, ile ma lat
  6. Niekończący się dramat nad polskim morzem. Setki zwierząt cierpi, eksperci biją na alarm

Źródło: Globstory.pl

Następny artykuł