Martyna Wojciechowska zagłosowałafot. instagram.com/ @martyna.world

Martyna Wojciechowska wzięła udział w ważnym wydarzeniu. Warto pójść jej przykładem

Martyna Wojciechowska jest jedną z najpopularniejszych polskich podróżniczek. W dzień wyborów prezydenckich pochwaliła się zdjęciem z lokalu wyborczego.

Martyna Wojciechowska znana jest przede wszystkim z programu "Kobieta na krańcu świata", który prowadzi od lat. Często angażuje się również w sprawy społeczne, a także wychodzi z własną inicjatywą zmian. Tym razem podróżniczka opublikowała zdjęcie z wyborów prezydenckich.

Wracają do obostrzeń i wskazują winnego sytuacji. Trudna walka w gminach na zachodzie UEWracają do obostrzeń i wskazują winnego sytuacji. Trudna walka w gminach na zachodzie UECzytaj dalej

Martyna Wojciechowska głosuje

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej lubianych polskich podróżniczek. Fani cenią jej wiedzę o świecie, dobroć i uśmiech. Nieobojętne jest również jej podejście do problemów społecznych oraz zaangażowanie w pomoc innym ludziom.

Tym razem podróżniczka zrobiła coś ważnego zarówno dla siebie jak i dla wszystkich mieszkańców Polski - oddała głos w wyborach prezydenckich. Zdjęciem przy urnie wyborczej pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych.

- Bo to, jaka będzie Polska jest dla mnie ważne. A dla Ciebie? - pyta Martyna Wojciechowska w opisie zdjęcia na swoim Instagramie.

Dzisiaj grzeje: 1. Są ofiary. Dramat Polaków nadszedł w jednej chwili, nic nie mogli zrobić. Tragiczne doniesienia z Islandii

2. Poważne nieprawidłowości w jednym z lokali wyborczych. Czy głosy będą uznane za nieważne?

Fani podróżniczki chętnie podchwycili temat i w komentarzach potwierdzili oddanie głosu. "Lepiej poczekać 15 minut w kolejce, niż 5 lat! Idziemy!" - napisała Roksana. "Mimo ,że od 14 lat mieszkam w Anglii, Polska jest w moim sercu. Zagłosowałam na lepsze jutro dla moich Rodaków. Pozdrawiam z Bristolu" - dodała Iga.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybory prezydenckie 2020. Gwiazdy polskiego sportu tłumnie poszły do urn (FOTO)
  2. Awantura w lokalu wyborczym. "Pomocnik dziennikarza TVP nie chciał się wylegitymować"
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestet
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

Następny artykuł