Martyna WojciechowskaFot. instagram.com/@martyna.world

Podzielone opinie fanów pod wpisem Martyny Wojciechowskiej. Dała propozycję na kwarantannę

Martyna Wojciechowska często dzieli się ze swoimi fanami pomysłami i przemyśleniami. Tak było i tym razem, a w komentarzach pojawiło się mnóstwo różnych opinii.

Martyna Wojciechowska wstawiła na swoim profilu zdjęcie domu, w którym - jak napisała - chciałaby przeczekać okres izolacji. Od razu pojawiły się różne opinie. Jedni są zachwyceni, inni dostrzegają mankamenty tego miejsca. Są osoby, które lubią żyć w samotności lub spędzać czas w odosobnieniu, by naładować baterie. Inni wolą jednak towarzystwo i najlepiej czują się w grupie.

Nie żyje jedna z najmłodszych ofiar koronawirusa. Była jeszcze dzieckiem, serce pękaNie żyje jedna z najmłodszych ofiar koronawirusa. Była jeszcze dzieckiem, serce pękaCzytaj dalej

Martyna Wojciechowska marzyła o takiej izolacji

W czasie, gdy epidemia koronawirusa zagraża nam wszystkim, warto pomyśleć o bezpiecznej kryjówce, z dala od innych ludzi. Taki właśnie jest dom, który pokazała nam Martyna. Niewielki, drewniany budynek, przy którym rośnie pojedyńcze drzewo, znajduje się na maleńkiej wysepce. Dookoła nie ma nic, poza wodą, a żeby do niej dotrzeć, trzeba mieć łódź z silnikiem motorowym.

- Jeszcze niedawno sama marzyłam o takiej izolacji, teraz niemal każdy z nas jest odizolowany... Ale przyznaję, że akcja #zostańwdomu w tych okolicznościach przyrody byłaby całkiem przyjemna - napisała Martyna Wojciechowska.

Zdecydowana większość osób, które wypowiedziały się w komentarzach, przyznają jej rację i zachwycają się domkiem. Niewielka przestrzeń wokół niego nie jest przeszkodą do ciekawego spędzania czasu. Duża odległość i brak drogi dojazdowej czyni to miejsce bezpiecznym od epidemii koronawirusa.

- Pakuję się i jadę ;) tylko jakiś transport sobie zorganizuje [pisownia orginalna] - pisze jedna z internautek.

Niebezpieczne położenie

W drugim obozie znaleźli się jednak ci, którzy zauważają mankamenty takiego położenia. Dom znajduje się na skalistej wysepce, na której zmieściło się tylko jedno drzewo. Wielu osobom brakowałoby tam przestrzeni i roślinności. Inni zwracają uwagę na niebezpieczeństwo, jakie niesie za sobą woda dookoła. W czasie burzy fale z pewnością zalewają fundamenty.

Dzisiaj grzeje: 1. Skandaliczne zachowanie turystów, zignorowali wszelkie zasady. "Wszyscy mamy koronawirusa na-na-na"
2. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków

- Trochę niepraktyczne otoczenie jednak, jeśli nie jesteś syrenką - zażartował jeden z fanów.

Bez względu na opinie dotyczące praktyczności takiego domu na wyspie, jest on niewątpliwie idealnym miejscem do odizolowania się. W dodatku fantastycznie wygląda na zdjęciach, niczym chatka z bajki.

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ministerstwo Zdrowia się pomyliło? Właśnie przekazali poprawioną liczbę chorych w jednym województwie
  2. Jakiego koloru banana wybierzesz? Wybór zdradzi o tobie wiele
  3. Niewiarygodna akcja policji dla mieszkańców Majorki. Wszystko się nagrało, rewelacja
  4. Ofiar jest tak dużo, że brakuje miejsc. Zamknięto zakłady pogrzebowe w Madrycie, smutna wiadomość
  5. Podwodny Wodospad zapiera dech w piersiach. Iluzja stworzona przez naturę
  6. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość

Następny artykuł