Martyna Wojciechowska oficjalnie potwierdziłaFot. instagram.com martyna.world

Martyna Wojciechowska potwierdziła radosną nowinę. Podróżniczka podzieliła się intymnym wydarzeniem

Martyna Wojciechowska już wcześniej była obserwowana przez reporterów, którzy jedynie snuli domysły. Wreszcie gwiazda postanowiła, że sama oficjalnie potwierdzi radosną nowinę i skierowała do swoich fanów wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych. Życie podróżniczki czeka wielka zmiana. Internauci nie ukrywają zachwytu.

Martyna Wojciechowska postanowiła, że uprzedzi reporterów, którzy ostatnimi czasy podążali jej śladami. Gwiazda zdecydowała, że sama przekaże fanom radosną nowinę i zamieściła w mediach społecznościowych długą wiadomość. Okazuje się, że podróżniczkę czekają duże życiowe zmiany. Teraz internauci składają jej gratulacje w komentarzach. Jednak szczególy tego wydarzenia są dosyć zaskakujące.

Martyna Wojciechowska na swoim Instagramie nie tylko publikuje zdjęcia ze swoich interesujących wypraw, ale także często dzieli się ważnymi momentami z życia. Pewną informację jednak przez długi czas wolała zatrzymać tylko dla siebie, chociaż media nie ustępowały w spekulacjach. Reporterzy już od dawna śledzili podróżniczkę i spekulowali na temat jej zaręczyny, ślubu a nawet kryzysów z polskim dziennikarzem Przemysławem Kossakowskim. Wreszcie Martyna postanowiła napisać szczery post na swoim profilu.

Martyna Wojciechowska: "Tak. Zaręczyliśmy się"

W wiadomości przekazanej na swoim Instagramie oraz Facebooku Martyna Wojciechowska przyznała, że zaręczyła się z Kossakowskim. Jendak zaręczyny miały miejsce już w 2019 roku, co podkreśliła podróżniczka. Para ceni sobie prywatność i nie chciała dzielić się tym wydarzeniem z reporterami. Teraz jednak Martyna zdecydowała się potwierdzić tę informację.

- Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić. Przez ten czas zdaniem niektórych pism i portali kilka razy się pobraliśmy, mieliśmy kilka kryzysów. I tak w kółko. Ostatnio NAGLE media doniosły, że „teraz to już na pewno” się zaręczyliśmy. Zaczęli towarzyszyć nam reporterzy. A my lubimy nasze spokojne życie, które jest niespokojne tylko wtedy, kiedy tego chcemy. Więc skróćmy ten proces zgadywanek i tropienia poprawnej odpowiedzi. OFICJALNIE POTWIERDZAMY to radosne wydarzenie. Na naszych warunkach. I bardzo dziękujemy już za uwagę. Nam wystarczy - czytamy w wiadomości na Instagramie @martyna.world.

Martyna Wojciechowska najwyraźniej miała już dość nieustających speulacji na temat jej związku z Przemysławem Kossakowskim. Trzeba uznać jej posunięcie za rozsądne, ponieważ odebrała mediom temat do domysłów. Podróżniczka wreszcie może odetchnąć od ciekawskich reporterów i cieszyć się prywatnością, na której - jak podkreśliła - bardzo jej zależy.

Martyna Wojciechowska w mediach społecznościowych regularnie kontaktuje się ze swoimi fanami. Najczęściej możemy oglądać zdjęcia z jej podróży - zarówno służbowych, jak i prywatnych. W innym artykule pisaliśmy o jej wpisie, który rozbudził ciekawość internautów.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić. Przez ten czas zdaniem niektórych pism i portali kilka razy się pobraliśmy, mieliśmy kilka kryzysów. I tak w kółko. Ostatnio NAGLE media doniosły, że „teraz to już na pewno” się zaręczyliśmy. Zaczęli towarzyszyć nam reporterzy. A my lubimy nasze spokojne życie, które jest niespokojne tylko wtedy, kiedy tego chcemy. Więc skróćmy ten proces zgadywanek i tropienia poprawnej odpowiedzi. OFICJALNIE POTWIERDZAMY to radosne wydarzenie. Na naszych warunkach. I bardzo dziękujemy już za uwagę. Nam wystarczy???????? M.

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Źródło: Facebook/martyna.world

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł