martyna wojcciechowska przemysław kossakowskifot. instagram.com/przekossakowki

Martyna Wojciechowska w programie swojego ukochanego. W końcu posłuchali błagań fanów

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pojawią się razem na ekranie. Niestety nie jest to jeszcze ich wspólny projekt, ale fani z pewnością będą uradowani.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są jedną z najbardziej lubianych par podróżników w Polsce. Fani bardzo długo próbowali przekonać zakochanych do wspólnego programu. Te prośby zostaną niedługo częściowo spełnione, ponieważ jak poinformował Kossakowski, Wojciechowska wystąpi gościnnie w jego programie.

Polscy turyści zalali Mazury podczas kwarantanny. Szukają noclegów Polscy turyści zalali Mazury podczas kwarantanny. Szukają noclegów "na dziko", oburzające zachowaniaCzytaj dalej

Martyna Wojciechowska gościem Przemysława Kossakowskiego

Martyna Wojciechowska w swoim programie "Kobieta na krańcu świata" od lat pokazuje życie kobiet w różnych krajach i kulturach. Przemysław Kossakowski również ma na swoim koncie kilka autorskich programów podróżniczych.

Najnowszy projekt Kossakowskiego nosi nazwę "Down the road. Zespół w trasie", gdzie zwiedza świat z grupą sześciorga młodych osób z Zespołem Downa. Obala on stereotypy przypisywane takim osobom i pokazuje w ich codziennym życiu i sytuacjach. Możemy dowiedzieć się przede wszystkim, że są to osoby samodzielne, szczere i nie uznające konwenansów.

– Jesteśmy drugim krajem, który odważył się na taki program – komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV - Od początku też wiedzieliśmy, że to Przemek Kossakowski będzie tu właściwą osobą. On ma tę umiejętność, która potrafi sprawić, aby głos bohaterów był dobrze usłyszany. A w tym programie ważne jest, by dać osobom z Zespołem Downa przestrzeń do nowych doświadczeń, kibicować i wierzyć im, bo „Down the road” to jest podróż na przekór ograniczeniom.

Dzisiaj grzeje: 1. Rozpaczliwy apel Polaków o pomoc. Mają 48 godzin na powrót do domu, potem będą mieli ogromne problemy
2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka

Fanom Wojciechowskiej i Kossakowskiego na pewno spododa się fakt, że już wkrótce będą mieli okazję zobaczyć parę razem na ekranie. Jak poinformował podróżnik na swoim Instagramie, Martyna gościnnie pojawi się w jego programie. Obserwatorzy bardzo ucieszyli się z tego faktu i wyrazili chęć zobaczenia kiedyś ich wspólnego projektu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  2. Koronawirus mógł zarazić o wiele więcej ludzi na świecie. Zadziwiające analizy naukowców
  3. Wyznanie polskiej lekarki pracującej we Włoszech. Przykre i mocne słowa
  4. Tragiczna sytuacja we Włoszech. Mieszkańcy muszą zachowywać się wzorowo, jest lista zasad
  5. Polacy wracający do kraju muszą się przygotować. Czeka ich kwarantanna
  6. Juventus Turyn będzie musiał sprzedać Cristiano Ronaldo? Promocyjna cena za portugalskiego gwiazdora

źródło: fakt.pl

Następny artykuł