Martyna WojciechowskaFot. youtube.com/ FAKT24.PL

Martyna Wojciechowska się wygadała. Fani nie mieli pojęcia, łzy same lecą z oczu

Martyna Wojciechowska podzieliła się zaskakującym szczegółem ze swojego życia. Wielu nie miało pojęcia, jakie ogromne znaczenie ma jeden szczegół na jej ciele. Podróżniczka opowiedziała wzruszającą historię z życia prywatnego.

Martyna Wojciechowska nie dzieli się często szczegółami swojego życia prywatnego. Czasem zdarza jej się jednak zrobić wyjątek. Podczas jednego z wywiadów opowiedziała o historii, która odmieniła jej życie na zawsze.

Podano możliwy termin ostatecznego pożegnania z maseczkami w przestrzeni publicznej. Wielu się załamiePodano możliwy termin ostatecznego pożegnania z maseczkami w przestrzeni publicznej. Wielu się załamieCzytaj dalej

Martyna Wojciechowska podzieliła się szczegółem z życia prywatnego

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej znanych i lubianych podróżniczek w Polsce. Dziennikarka rzadko dzieli się intymnymi szczegółami ze swojego życia, w rozmowie z Faktem zrobiła drobny wyjątek. Zapytana o to, czy planuje kolejny tatuaż udzieliła bardzo wyczerpującej odpowiedzi.

- Z tatuażami to jest tak, że jak się zacznie, to skończyć nie można, z jednej strony, ale z drugiej strony nigdy nie wiadomo, co człowiekowi przyjdzie do głowy, po prostu wstajesz pewnego dnia i myślisz: "właśnie, potrzebuję mieć nowy tatuaż" - mówiła podróżniczka w rozmowie z dziennikarzem Faktu. - Dla mnie akurat tatuaże to jest część mojego wyrażania siebie. To jest coś więcej niż obrazek, który chcę utrwalić na swoim ciele, to jest jakiś komunikat.

Wojciechowska zdradziła również szczegóły powstania jednego ze swoich tatuaży, a przy okazji podzieliła się mottem, które może być inspiracją dla każdego człowieka. Podróżniczka przyznała, że czasem wykonuje tatuaże na własnym ciele, aby lepiej o czymś pamiętać. Tak było z cytatem, który dziennikarka nosi na przedramieniu: "Even the longest journey begins with the single step".

Dzisiaj grzeje: 1. Żywioły uderzyły z olbrzymią mocą, zniszczenia są kolosalne. Nagranie z Portugalii zasmuca
2. Była żona Jarosława Jakimowicza przerwała milczenie. Syn ma poważny problem z poglądami ojca
3. Potężne zagrożenie w części Polski. IMGW bije na alarm

- Historia tego tatuażu jest taka, że napisałam go długopisem, weszłam do studia tatuażu [...] i mówię: "Słuchajcie, tu ja potrzebuję, żebyście mi to utrwalili i żebym każdego dnia widziała ten napis". I to stanowi dla mnie inspirację: "Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku". Zawsze warto robić ten krok i jeszcze jeden krok, i jeszcze jeden krok, a te kroki składają się na dużą sumę kroków, które doprowadzają nas do celu naszej podróży.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna musiał zostać zabrany przez karetkę. Sposób, w jaki zachował się jego pies doprowadza do łez
  2. Rosjanie przywłaszczają sobie Wenus. Szef Roskomos potwierdza
  3. Strój Oliwii Bieniuk na plaży powala. Wszyscy patrzą na jedną rzecz, fanom zabrakło słów
  4. W sieci pojawiło się zdjęcie Andrzeja Dudy z żoną w lesie. Nie znaliśmy prezydenta od tej strony
  5. Podano najnowsze dane, liczby powalają. 600% wzrostu, Polacy sami się prosili
  6. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich

Źródło: Youtube/ FAKT24.PL

Następny artykuł