Martyna Wojciechowska pasja sportowaFot. Instagram/Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska ma drugie oblicze. Wielu fanów nawet nie wiedziało

Martyna Wojciechowska ma niezwykły talent, o którym wielu fanów może nawet nie wiedzieć. Znana jest jako podróżniczka, ale ma jeszcze jedną, niesamowitą pasję.

Martyna Wojciechowska ma zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, tysiące fanów. Wszyscy kojarzą ją jako aktywistkę, podróżniczkę oraz poszukiwaczkę przygód. Swoją szczerością oraz odwagą podbija serca, ma jednak jeszcze jedną pasję oprócz podróżowania, o której wielu nawet nie ma pojęcia.

Rzecznik rządu powiedział wprost o wakacjach 2020. Polacy muszą uważać na jedną rzeczRzecznik rządu powiedział wprost o wakacjach 2020. Polacy muszą uważać na jedną rzeczCzytaj dalej

Martyna Wojciechowska ma pasję, o której wielu nie wie

Wielu fanów nawet nie wie, że wielką pasją Martyny Wojciechowskiej jest motoryzacja. Jedna z pierwszych jej przygód z mediami miała miejsce w łódzkiej telewizji kablowej, właśnie w programie o motocyklach. Prowadziła również magazyn "Automaniak" w TVN Turbo, a także współpracowała z takimi pismami jak "Auto Moto" czy "Świat Motocykli".

Na tym jednak jej zamiłowanie do motoryzacji się nie kończy. Martyna Wojciechowska jest również kierowcą rajdowym. Jeszcze jako nastolatka zdała Międzynarodową Sportową Licencję Rajdową i Wyścigową, która obejmuje pojazdy dwu- oraz czterokołowe.

Dzisiaj grzeje: 1. Stało się. Żywioł uderzył, zginęło 2-miesięczne dziecko i inne ofiary, a to dopiero początek
2. Nie wyjedziesz już do pracy do Wielkiej Brytanii? Przegłosowano kontrowersyjne prawo, trzeba będzie spełniać szereg wytycznych

Podróżniczka była rzcznikiem Zespołu Rajdowego Mocne Rally, współpracowała też z Teamem EFL Corsa Eally. Chętnie brała również udział w Rajdach - w 2002 roku w Sahara-Dakar, a w 2003 roku w Transsyberia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od dziś obowiązuje ważny zakaz. Wielu Polaków będzie niepocieszonych
  2. Suczka zaczęła głośno szczekać. Kiedy właścicielka sprawdziła monitoring, od razu wbiegła do jej pokoju
  3. Polacy dostaną dodatkowy 1000 zł na wakacje. Wicepremier podaje szczegóły, ale jest warunek
  4. Ostrzeżenia dla milionów Polaków. Trzeba bardzo uważać, wprowadzono pierwszy stopień
  5. Niesamowity widok na południu Polski. Niewiarygodne zdjęcie obiega internet
  6. UEFA zamierza odwołać mecze Ligi Mistrzów. Pierwszy taki przypadek w historii

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł