Martyna Wojciechowskafot. instagram.com/ martyna.world

Martyna Wojciechowska świadkiem dramatu. Podróżniczka pokazała wszystko w sieci

Martyna Wojciechowska pojechała na kraniec świata, gdzie była świadkiem dramatu. Wszystko uwieczniła na filmie z relacją, a nagranie umieściła w swoich mediach społecznościowych. Wygląda bardzo groźnie, sytuacja w kraju jest tragiczna.

Martyna Wojciechowska podczas nagrywania programu "Kobieta na krańcu świata" była świadkiem dramatycznego zdarzenia. Dziennikarka opublikowała w relacji na Instagramie nagranie, w którym widać dym wydobywający się z budynku. Sytuacja wygląda bardzo źle.

Ministerstwo już potwierdziło, pojawią się nowe znaki drogowe. Lepiej je poznać zanim posypią się karyMinisterstwo już potwierdziło, pojawią się nowe znaki drogowe. Lepiej je poznać zanim posypią się karyCzytaj dalej

Martyna Wojciechowska świadkiem dramatu

Podróżniczka opublikowała naranie z Bejrutu, gdzie ponad miesiąc temu doszło do straszliwej eksplozji w porcie. Od tego czasu w stolicy Libanu regularnie dochodzi do pożarów. Kilka dni temu ogień pojawił się w tym samym miejscu, w którym doszło do wybuchu.

- A dzisiaj kolejny pożar w Bejrucie, widać było ogromną łunę nad miastem - mówi w relacji na Instagramie Wojciechowska. - Przyjechaliśmy na miejsce zdarzenia. Na szczęście, ogień powoli już jest dogaszany, strażacy sprzątają cały ten bałagan.

Eksplozja w porcie była punktem zapalnym narastających niepokojów społecznych. Mieszkańcy Bejrutu wyszli na ulice, aby zamanifestować swoje niezadowolenie z obecnych władz państwa. Dochodziło nawet do agresywnych starć z policją. Więcej na ten temat pisaliśmy w osobnym artykule.

Dzisiaj grzeje: 1. Władze zdecydowały. Na południu Polski wszystko się zmieni. Nie ma odwrotu
2. "Tomasz Komenda powinien wrócić do więzienia". Niewyobrażalnie przykre słowa matki zamordowanej

- Powiem wam, że to jest niewiarygodne, że w tak krótkim czasie nastąpiłotylo pożarów. Naprawdę bardzo trudno uwierzyć w to, że jest to przypadek, ale wiem jedno, że ludzie w Libanie, ludzie w Bejrucie są potwornie zmęczeni. Bardzo, bardzo jest mi ich szkoda, naprawdę - mówiła Wojciechowska.

martyna wojciechowska

martyna wojciechowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Suczka ważyła ponad 22 kilogramy. Przeszła niesamowitą metamorfozę dzięki ludziom o dobrych sercach
  2. Niemieckiego U-Boota zatopił kaloryfer czy morski potwór? Nieprawdopodobna relacja kapitana
  3. Doszło do dwóch wybuchów w nad polskim morzem. Co się dzieje?
  4. Fotopułapka złapała polskiego turystę. Robił wszystko tuż przed kamerą, wrzucili film do internetu
  5. Kupujesz ryby na obiad? Jeden gatunek omijaj szerokim łukiem, jest popularny wśród turystów nad morzem
  6. Szlachetny gest 9-letniego chłopca. Rozbił skarbonkę by ratować kotkę z wypadku, wielkie brawa

źródło: Instagram @martyna.world

Następny artykuł