Martyna Wojciechowska planuje zmianęFot. https://www.instagram.com/martyna.world/

Martyna Wojciechowska planuje ogromną zmianę? Pokazała zdjęcie, robi wrażenie

Martyna Wojciechowska ciągle jest w drodze. Bez względu na to, czy akurat kręci kolejny odcinek "Kobiety na krańcu świata", czy właśnie spędza urlop - Martyna nie potrafi być w jednym miejscu przez dłuższy czas. Mimo aktywnego trybu życia Martyna nie zapomina jednak utrzymywać kontaktu ze swoimi fanami. Dziennikarka często chwali się zdjęciami na Instagramie. Tym razem może chodzić o dużą zmianę.

Martyna Wojciechowska znów jest w podróży, co prawdopodobnie nikogo nie dziwi. Jednak po wrzuceniu ostatniego zdjęcia na swoim Instagramie @martyna.world wielu internautów zaczynało się poważnie zastanawiać nad tym, czy podróżniczka nie planuje ogromnych zmian. Fani zasugerowali się także wpisem dziennikarki, który może wiele zdradzać. Widok, jaki pokazała Martyna, robi wielkie wrażenie.

Stało się, wprowadzili restrykcje dla Polaków. Zagraniczny rząd ogłosił decyzjęStało się, wprowadzili restrykcje dla Polaków. Zagraniczny rząd ogłosił decyzjęCzytaj dalej

Nie będzie przesadą stwierdzić, że Martyna Wojciechowska to jedna z najaktywniejszych Polek. Wydawałoby się, że lockdown związany z pandemią koronawirusa dopiero niedawno się skończył, a dziennikarka zdążyła już wrócić na plan zdjęciowy "Kobiety na krańcu świata" i odwiedzić stolicę mody oraz kultury - Paryż. Jej postawa stanowi wzór dla mnóstwa dziewczyn nie tylko w naszym kraju.

Martyna Wojciechowska planuje zmiany?

Martyna Wojciechowska zaskoczyła internautów swoim ostatnim zdjęciem na Instagramie. Na fotografii widzimy, jak dziennikarka stoi na pięknej polanie, a tuż za nią znajduje się drewniana chatka. Podróżniczka zaprezentowała iście sielski widok, a fani mogli się tylko rozmarzyć. Część osób jednak zwróciło uwagę na podpis, który pojawił się wraz ze zdjęciem. Czyżby podróżniczka chciała coś zasugerować?

- A może w końcu przeprowadzić się na dobre na wieś, w góry? I przestać udawać, że potrafię żyć w mieście? - czytamy w poście Martyny.

Swoim komentarzem Martyna Wojciechowska rozpoczęła dyskusję w komentarzach. Wiele osób stwierdziło, że na miejscu dziennikarki natychmiast przeniosłoby się w góry. Zwłaszcza że na co dzień podróżniczce towarzyszy wielkomiejska aura. Jednak w przypadku podróżniczki można śmiało stwierdzić, że jej domem jest cały świat. Gwiazda często podróżuje z najbliższymi. Ostatnio wypoczywała w kawiarni w samym centrum Paryża.

Dzisiaj grzeje: 1. Podsłuchał turystów w restauracji w Zakopanem. Włos jeży się na głowie, zero zahamowań
2. Kupisz popularną przyprawę, skończysz z salmonellą. Sanepid wycofuje produkt

Na co dzień Martyna Wojciechowska mieszka w Warszawie. Stolica ma mnóstwo dobrych stron, jednak trzeba przyznać, że trudno tam znaleźć ciszę i spokój. Być może dziennikarka kiedyś zmieni Pałac Kultury na górskie widoki, ale obecnie to prawdopodobnie jedynie życzenia. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o mocnym oświadczeniu Martyny Wojciechowskiej - "To wstyd dla Polski".

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, czym zajmuje się żona Kamila Stocha, oniemieliśmy. Zdjęcia pokazują wszystko
  2. Dzień Dobry TVN straci swoją największą gwiazdę? Wkrótce fani mogą już jej nie zobaczyć, "szykuje rewolucję"
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Winny pies błagał pana o wybaczenie. Co przeskrobał labrador?

Źródło: Instagram @martyna.world

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł