Martyna Wojciechowska potrącona przez autoinstagram.com/martyna.world

W Martynę Wojciechowską uderzył samochód. Nagranie wyciekło do sieci

Martyna Wojciechowska wróciła na plan swojego programu. Już wkrótce nowe odcinki "Kobiety na krańcu świata". Na Instagramie zamieściła film z pracy, które zszokowało fanów. Widać na nim, jak samochód uderza w podróżniczkę.

Martyna Wojciechowska chwali się w mediach społecznościowych zdjęciami i nagraniami z planu programu "Kobieta na krańcu świata". Ostatnio zamieściła film, który zszokował jej odbiorców. Można na nim zobaczyć, jak uderza w nią samochód osobowy. Nagranie pokazujemy niżej.

Wystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiWystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiCzytaj dalej

Martyna Wojciechowska udostępniła nagranie

- Kolejny dzień nagrań programu "Kobieta na krańcu świata". Przyjechałam do Bejrutu, żeby spotkać się z wyjątkową Kobietą i opowiedzieć Wam Jej historię. Niedługo będziecie mieli okazję Ją poznać - napisała pod filmem Wojciechowska. - A jak obecnie wygląda codzienność w Libanie? Czuć, że nastroje są napięte, ludzie są już zmęczeni chaosem politycznym, gospodarczym, brakiem perspektyw i tragicznym w skutkach wybuchem, który miał miejsce miesiąc temu - dodała.

Jednak to, co najbardziej przykuło uwagę fanów, to nie była relacja z tego, co dzieje się w Bejrucie. Na zamieszczonym na Instagramie wideo widać, jak w Wojciechowską uderza kierowca samochodu osobowego. Na szczęście nie był to poważny wypadek, a jedynie lekkie uderzenie. Słynnej podróżniczce nic się nie stało. - Jejku, aż mnie zabolało - napisała jedna z fanek.

Dzisiaj grzeje: 1. Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicą
2. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"

Ostatnio pisaliśmy o niezwykłym apelu, który wystosowała do swoich odbiorców Martyna Wojciechowska. Prosi w nim o pomoc. Gwiazda TVN potrzebuje aż 3,5 miliona złotych. Na jaki cel chce przeznaczyć tę kwotę? Można się dowiedzieć tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niestety, po 22-latach odszedł. Setki uczniów w żałobie, kondolencje składa nawet prezydent
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Ogromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcenna

Źródło: Facebook

Następny artykuł