Martyna Wojciechowska potrzebuje pieniędzyFot. instagram.com/ martyna.world

Martyna Wojciechowska błaga o pomoc. Potrzebne na już, nie ma czasu

Martyna Wojciechowska opublikowała w mediach społecznościowych pilny apel. Polska dziennikarka potrzebuje 3,5 miliona złotych. Trwa walka z czasem, którego nie zostało zbyt wiele. Podróżniczka jednak myśli pozytywnie i prosi internautów o pełną mobilizację. Polacy mogą pomóc swojej ulubionej prezenterce.

Martyna Wojciechowska w mediach społecznościowych utrzymuje regularny kontakt z internautami. Na jej Instagramie @martyna.world fani mogą obserwować zdjęcia z jej prywatnych podróży oraz planów zdjęciowych. Polska dziennikarka jest wzorem do naśladowania nie tylko dla kobiet, a jej program "Kobieta na krańcu świata" zyskał ogromną popularność.

Autobus uderzył w most, dzieci w środku. Dramatyczne wiadomości z zagranicyAutobus uderzył w most, dzieci w środku. Dramatyczne wiadomości z zagranicyCzytaj dalej

Tym razem jednak Martyna Wojciechowska zwróciła się do internautów ze specjalną wiadomością. Dziennikarka nie chwali się kolejnymi wyjazdami, ale kieruje do Polaków pilną prośbę o zaangażowanie się w specjalną zbiórkę na leczenie młodej dziewczyny. Koszt specjalnej terapii wynosi 3,5 miliona złotych.

Martyna Wojciechowska wspiera zbiórkę na kosztowne leczenie

Martyna Wojciechowska poznała historię Julki dzięki swojej córce. Marysia pokazała mamie historię chorej na raka 18-letniej dziewczyny, która ma przed sobą całe życie. Niestety Julka zachorowała na złośliwą odmianę nowotworu mózgu. Jednak dzięki specjalnej terapii złożonej z serii autologicznych przeszczepów szpiku może wrócić do zdrowia. Leczenie jest możliwe jedynie w Stanach Zjednoczonych i kosztuje miliony.

- Musimy zebrać 3,5 miliona złotych! Pełny koszt leczenia to aż 8 milionów złotych... ale wierzę, że razem damy radę. O historii Julki opowiedziała mi Marysia: „Mamo, zróbmy coś! Musimy Jej pomóc!” Tak, musimy. Julka stoi na progu dorosłości i ma jeszcze tak wiele przed sobą do zrobienia, że po prostu musimy to zrobić. Julia od kwietnia zmaga się ze złośliwym nowotworem mózgu. Szansą dla Niej jest leczenie zakładające serię autologicznych przeszczepów szpiku w USA. Bardzo nowoczesne, bardzo skuteczne, ale również bardzo drogie! Ale jak wycenić życie? - czytamy w komunikacie.

Na koniec Martyna Wojciechowska dodała, że trzyma kciuki za Julię i wierzy w szczęśliwe zakończenie tej historii. Dziennikarka kolejny raz angażuje się w akcje społeczne, pomagając potrzebującym. Podróżniczka zachęciła Polaków, aby wpłacili nawet najmniejszą kwotę. W końcu każdy gest ma znaczenie, gdy walka toczy się o życie i to tak młodej osoby.

Dzisiaj grzeje: 1. Daniel nie żyje. Dramatyczna wiadomość obiegła Polskę
2. Przepyszny, niepowtarzalny rosół bez włoszczyzny. Zamiast niej dodać należy składniki, które każdy ma w domu

Możecie wesprzeć zbiórkę, o której napisała Martyna Wojciechowska, klikając tutaj. Cały post opublikowany w mediach społecznościowych znajdziecie poniżej. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o bajecznych wakacjach Adama Małysza.

Wyświetl ten post na Instagramie.

❗️PEŁNA MOBILIZACJA DLA 18-LETNIEJ JULKI❗️ MUSIMY ZEBRAĆ 3,5 MILIONA ZŁOTYCH❗️Pełny koszt leczenia to aż 8 milionów... Ale wierzę, że razem damy radę???????? O historii Julki opowiedziała mi Marysia: „Mamo, zróbmy coś! Musimy Jej pomóc!” Tak, musimy. Julka stoi na progu dorosłości i ma jeszcze tak wiele przed sobą do zrobienia, że po prostu musimy to zrobić. Julia od kwietnia zmaga się ze ZŁOŚLIWYM NOWOTWOREM MÓZGU. Szansą dla Niej jest leczenie zakładające serię autologicznych przeszczepów szpiku w USA. Bardzo nowoczesne, bardzo skuteczne, ale również bardzo drogie! Ale jak wycenić życie? Nawet najmniejsza kwota, każde udostępnienie to wielka pomoc! Link do zbiórki znajdziecie na instastory. Wierzę, że NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE! @julia_kuczala trzymaj się, wiele ludzi Cię wspiera! Jesteśmy z Tobą❤️ M. #getinvolved #help #warrior

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczny dog niemiecki zbliżył się do przerażonego szczeniaczka. Właścicielka nie reagowała
  2. Otworzył wojskową konserwę z 1900 roku. Zawartość zwaliła go z nóg [wideo]
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Mężczyzna robi biednemu psu okropne rzeczy

Źródło: Facebook/martyna.world

Następny artykuł