Martyna Wojciechowska wpisScreen/youtube/Magazyn Gala

Niesamowicie uroczy wpis Martyny Wojciechowskiej. Internauci oszaleli z zachwytu

Martyna Wojciechowska zachwyciła swoich fanów. Opublikowała wpis, który zachwycił internautów. Jest naprawdę uroczy, trudno oderwać wzrok.

Martyna Wojciechowska to najpopularniejsza podróżniczka w Polsce, która cieszyć się może gigantyczną grupą fanów. Każdy jej wpis w mediach społecznościowych natychmiast zasypuje lawina komentarzy i reakcji, ale ostatnia publikacja wygrała wszystko.

Relacja świadków tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej wyciska łzy. Smutne słowa, straszna sytuacjaRelacja świadków tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej wyciska łzy. Smutne słowa, straszna sytuacjaCzytaj dalej

Podróżniczka opublikowała coś tak uroczego, że trudno oderwać wzrok. Błyskawicznie docenili to również internauci, którzy masowo zaczęli w komentarzach rozpływać się nad nagraniem.

Martyna Wojciechowska opublikowała urocze nagranie

Martyna Wojciechowska wyjątkowo aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Jej Instagram to kopalnia wiedzy o jej życiu oraz podróżach, czasem jednak zdarzają się też ciekawostki przyrodnicze.

- PONIEDZIAŁEK powinno się zaczynać od UŚMIECHU. Koniecznie obejrzyjcie z dźwiękiem! Te cudne zwierzaki to DIKDIK, malutkie antylopy (wysokość ciała maksymalnie 43 cm), które występują w Afryce. Skąd taka nazwa? Od dźwięku, który wydają do porozumiewania się między sobą, gdy są zaniepokojone [pisownia oryginalna] - czytamy we wpisie.

Do publikacji dołączone zostało urocze nagranie zwierzątka, które rozczuli nawet najtwardsze serca.

Internauci oszaleli na jego punkcie

Internauci dosłownie oszaleli na punkcie filmiku. Wpis zasypało blisko 90 tysięcy serduszek oraz setki komentarzy. We wszystkich fani podróżniczki wyrażają zachwyt nad zwierzątkiem i zgodnie twierdzą, że to najsłodsze, co dzisiaj widzieli.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Najnowsze doniesienia uradowały fanów
  2. Przestrzegał zasad zdrowego trybu życia. Zmarł zaledwie 20 dni po postawieniu diagnozy
  3. Gigantyczne problemy na lotnisku Chopina. Turyści wściekli, nie mają pojęcia, co robić
  4. Prawdziwy biegun zimna. Najzimniejsze miejsce na świecie, gdzie oblizanie ust przynosi ból
  5. Ścieżka rowerowa bije rekordy popularności. Wygląda jak z bajki
  6. Tysiące interwencji służb, zniszczenia są coraz większe. Żywioł sieje spustoszenie w Polsce, eksperci podnoszą alarm

Źródło: Instagram

Następny artykuł