Martyna Wojciechowska zbiórka na dom w TanzaniiFot. Instagram.com/Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska przekazała fanom wspaniałą nowinę. Ogromne szczęście jej i córki

Martyna Wojciechowska przekazała swoim fanom cudowną nowinę. Nikt się nie spodziewał, że pójdzie aż tak rewelacyjnie. Radość podróżniczki i jej córki jest ogromna.

Martyna Wojciechowska kolejny raz pokazała fanom, jak bardzo im ufa i do jakiego stopnia może na nich polegać. Pochwaliła się rewelacyjną wiadomością, z której cieszy się zarówno ona, jak i jej córka Kabula. Mają powód do radości, internauci stanęli na wysokości zadania i zrobili wszystko, co było w ich mocy, by wspomóc inicjatywę podróżniczki.

Kościół podporządkowuje się decyzji władz. Msze św. i pogrzeby odwołane we WłoszechKościół podporządkowuje się decyzji władz. Msze św. i pogrzeby odwołane we WłoszechCzytaj dalej

Martyna Wojciechowska dziękuje fanom

Polska podróżniczka bardzo aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Dzięki nim ma bezustanny kontakt ze swoimi fanami, których na bieżąco informuje, co dzieje się w jej życiu. Teraz przekazała za pomocą Instagrama wyjątkowo radosną wiadomość.

- Cały czas liczymy spływające darowizny na budowę domu w Tanzanii. TYLKO WCZORAJ zebraliśmy PRAWIE 135 TYSIĘCY!!! Do celu brakuje 61 691 zł. Ale jestem pewna ze z Wami damy radę! To był naprawdę wyjątkowy Dzień Kobiet! - czytamy pod zdjęciem.

Jak zapewnia Martyna Wojciechowska, zebrana kwota to ogromna radość zarówno dla niej, jak i dla jej córki Kabuli.

- Kabula dzwoniła do mnie wczoraj szczęśliwa i zachwycona takim efektem akcji! - napisała.

Dzisiaj grzeje: 1. Panika we Włoszech, ludzie zrobili nocny szturm. Nagrania pojawiły się w sieci
2. Chiny przekazały światu ważne informacje na temat epidemii. Wiadomości są mocno zaskakujące

Wpis spotkał się z wyjątkowo entuzjastycznym przyjęciem ze strony fanów. Natychmiast zasypała go lawina serduszek oraz komentarzy pełnych wsparcia i ciepłych słów.

Wyświetl ten post na Instagramie.

To, co się wczoraj wydarzyło to TOTALNE SZALEŃSTWO!!! Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy naszą zbiórkę wsparli albo udostępnili wiadomość o niej. Wczoraj viralowo rozlała się FALA DOBRA i to dzięki WAM!❤ Cały czas liczymy spływające darowizny na budowę domu w Tanzanii. TYLKO WCZORAJ zebraliśmy PRAWIE 135 TYSIĘCY!!! Do celu brakuje 61 691 zł. Ale jestem pewna ze z Wami damy radę! To był naprawdę wyjątkowy Dzień Kobiet!???? Jestem na krańcu świata i co chwilę czytam Wasze komentarze, jest w nich tyle wsparcia! Wiecie, że to właśnie dzięki Wam całkowicie odmieni się życie wielu osób?! A zmieniając jedno życie ZMIENIAMY CAŁY ŚWIAT. Wspólnie! Chociaż nie uzbieraliśmy wczoraj całej brakującej kwoty, to dostałyśmy od Was tyle wsparcia, że obiecana KAWA ZE MNĄ I KABULĄ jest jak najbardziej aktualna✌???? Kabula dzwoniła do mnie wczoraj szczęśliwa i zachwycona takim efektem akcji! Końcem tygodnia napiszę kto się z nami wybiera! Bądźcie czujni! Ściskam Was najmocniej na świecie prosto z Ghany! M. #unaweza #unawezafoundation #martynawojciechowska #wegivewomenwings #dajemykobietomskrzydla #thankyou #love

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyszedł na jaw jeden z największych sekretów Asi z Chłopaków do wzięcia. Włos jeży się na głowie
  2. Niestety, pod żadnym pozorem nie wolno łączyć jajek sadzonych z ziemniakami. Konsekwencje są ogromne
  3. Zestrzelono samolot pasażerski, zginęło wszystkich 298 pasażerów. Dziś ruszył proces, po 6 latach
  4. Autokar runął w przepaść. 19 pasażerów nie żyje, tragiczna wiadomość ze świata
  5. Uwielbiany, górski ośrodek zostaje zamknięty. "Goście proszeni o powrót do domów"
  6. Koniec sportu w Polsce coraz bliższy. Główny Inspektorat Sanitarny chce odwoływać imprezy

Źródło: Instagram

Następny artykuł