Martyna Wojciechowska apelScreen/youtube/20m2

Bardzo mocny apel Martyny Wojciechowskiej do Polaków o tragedii w Australii. Daje do myślenia i wyciska łzy

Martyna Wojciechowska straciła w końcu cierpliwość i zwróciła się do Polaków z bardzo ważnym apelem. Dłużej już nie mogła, padły mocne słowa, które wyciskają łzy z oczu.

Martyna Wojciechowska to najsłynniejsza polska podróżniczka, która znana jest również ze swojego zaangażowania w pomoc potrzebującym. Nigdy nie potrafi przejść obojętnie zarówno obok ludzi, jak i zwierząt, które znalazły się w złej sytuacji. Teraz celebrytka postanowiła zareagować w sprawie tragedii, która ma miejsce od dłuższego już czasu w Australii.

4-latka wypadła z łódki i zaginęła w dżungli. Po 5 dniach ratownicy natrafili na niewiarygodny widok4-latka wypadła z łódki i zaginęła w dżungli. Po 5 dniach ratownicy natrafili na niewiarygodny widokCzytaj dalej

W mediach społecznościowych Martyna Wojciechowska obserwowana jest przez tysiące ludzi z całego świata. Postanowiła wykorzystać tę moc do wystosowania bardzo ważnego apelu. Padło wiele mocnych słów, jednak całe przesłanie ściska za gardło.

Martyna Wojciechowska straciła cierpliwość

Cały apel, który Martyna Wojciechowska opublikowała na swoim Instagramie jest bardzo długi. Dołączone są do niego również poruszające zdjęcia z tragedii, jaka się dzieje w Australii. Czytając wpis i patrząc na fotografie, łzy same cisną się do oczu.

- AUSTRALIA PŁONIE OD KILKU MIESIĘCY???? Sytuacja jest dramatyczna! Całość zniszczeń, we wszystkich regionach Australii, sięga ok. 6 MILIONÓW HEKTARÓW!!! 20 osób straciło życie, a kolejnych 17 uznaje się za zaginione, spłonęły tysiące domów. ZGINĘŁO PRAWIE 500 MILIONÓW ZWIERZĄT, kilka gatunków prawdopodobnie przestało w ogóle istnieć - czytamy.

To zaledwie fragment, a widać jak bardzo przepełniony jest emocjami autorki. W dalszej części padło wiele mocnych słów skierowanych również do Polaków.

Poruszający apel pojawił się na Instagramie

Na początku celebrytka przedstawia fakty związane ze zmianami klimatycznymi.

- STOIMY PRZED POWAŻNYM ZAGROŻENIEM DLA CAŁEGO ŚWIATA I PRZED NAJWAŻNIEJSZYM WYZWANIEM. Zmiany klimatyczne i wynikające z nich zagrożenia to żadne „teorie spiskowe”. Mamy tylko jedno miejsce do życia, NIE MA PLANETY B!!!

Na końcu docieramy do bezpośredniego apelu, wyrażonego w bardzo mocnych słowach, nad którymi z pewnością wielu może się zastanowić.

Nasze codzienne wybory mają realny wpływ na przyszłość, w której przyjdzie żyć naszym dzieciom…A CO KAŻDY Z NAS DZIŚ ZROBIŁ ŻEBY POMÓC ZIEMI?! ???? Od udostępniania postów i publikowania złamanych serc świat się nie zmieni - kończy wpis Wojciechowska.

Wyświetl ten post na Instagramie.

AUSTRALIA PŁONIE OD KILKU MIESIĘCY???? Sytuacja jest dramatyczna❗Całość zniszczeń, we wszystkich regionach Australii, sięga ok. 6 MILIONÓW HEKTARÓW!!! 20 osób straciło życie, a kolejnych 17 uznaje się za zaginione, spłonęły tysiące domów. ZGINĘŁO PRAWIE 500 MILIONÓW ZWIERZĄT, kilka gatunków prawdopodobnie przestało w ogóle istnieć. Chmura dymu, która unosi się nad Australią jest większa niż wspólna powierzchnia wszystkich krajów Unii Europejskiej... To ogromna KATASTROFA EKOLOGICZNA❗Służby ratunkowe nie są w stanie zapanować nad ogniem. Zatrzymać go może tylko obfity deszcz, ale prognozy nie są dobre. Można się go spodziewać dopiero w lutym. Pożary najprawdopodobniej potrwają jeszcze wiele kolejnych tygodni???? STOIMY PRZED POWAŻNYM ZAGROŻENIEM DLA CAŁEGO ŚWIATA I PRZED NAJWAŻNIEJSZYM WYZWANIEM. Zmiany klimatyczne i wynikające z nich zagrożenia to żadne „teorie spiskowe”. Mamy tylko jedno miejsce do życia, NIE MA PLANETY B!!! Nasze codzienne wybory mają realny wpływ na przyszłość, w której przyjdzie żyć naszym dzieciom… A CO KAŻDY Z NAS DZIŚ ZROBIŁ ŻEBY POMÓC ZIEMI?! ???? Od udostępniania postów i publikowania złamanych serc świat się nie zmienia. M. ???? NRMA, @mattabbottphoto @dale_appleton Wizualizacja 3D @anthony_hearsey @nampix @brinkleydavies #Australia #fire #australiaonfire #climatechange #stopit #youcanbethechange #thereisnoplanetb #martynawojciechowska

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. LOT zaskoczył swoich klientów. Turyści mogą liczyć na specjalną ofertę w 2020 roku
  2. Zadziwiający pomysł Rosji, Uniwersytet Sił Specjalnych przygotowuje "wycieczki wojskowe". Mają być hitem
  3. Aplikacja oceni Cię, zanim wykupisz nocleg. Przez nią możesz nie dostać miejsca, które chcesz
  4. Jedno z najpiękniejszych miasteczek świata ma dość turystów. "Traktują to miejsce jak plan filmowy"
  5. Przepiękna atrakcja turystyczna zniszczona. Jedno z najpiękniejszych miejsc świata legło w gruzach
  6. Skrajna bezmyślność w Karkonoszach. Na Śnieżkę szli zamkniętym, niebezpiecznym szlakiem, wszystko się nagrało

Źródło: Instagram

Następny artykuł