Martyna Wojciechowska pomaga KindzeFot. Facebook.com/Martyna Wojciechowska

Wspaniały gest Martyny Wojciechowskiej. Walczy o cudze marzenia, łzy napływają do oczy

Martyna Wojciechowska kolejny raz pokazała, że ma naprawdę wielkie serce. Walczy o cudze marzenia i pokazuje, że nigdy nie można się poddawać.

Martyna Wojciechowska jest nie tylko niezwykle odważną podróżniczką, ale również osobą o wielkim sercu. Często nagłaśnia problemy społeczne ludzi z różnych rejonów świata, prezentuje nietolerancję, różnice społeczne, a często ludzi, którzy z jakiegoś powodu zostają wykluczani z życia społecznego. Wpisy o takiej tematyce chętnie publikuje również na swoich mediach społecznościowych. Ma to na celu często zarówno uświadomienie swoim fanom pewnych sytuacji, jak i bywa to chęć niesienia pomocy potrzebującym.

PKP szykuje prawdziwą rewolucję. Świetna wiadomość dla pasażerówPKP szykuje prawdziwą rewolucję. Świetna wiadomość dla pasażerówCzytaj dalej

Martyna Wojciechowska opublikowała poruszający wpis

Martyna Wojciechowska zdecydowała się w swoim ostatnim wpisie na Facebooku przybliżyć swoim fanom historię 19-letniej Kingi, która urodziła się bez prawego przedramienia. Jej historia jest szczególnie poruszająca i wywołuje wzruszenie, ma jednak szczęśliwe zakończenie.

Okazuje się, że bohaterka wpisu celebrytki mimo swoich ograniczeń, bardzo chciała zostać mechanikiem samochodowym.

- Kinga od najmłodszych lat stara się normalnie funkcjonować bez jednej ręki, koledzy ze szkoły bardzo chcieli pomóc i podarowali Jej wydrukowaną prototypową protezę w drukarce 3D! To było dla Niej duże ułatwienie - pisze celebrytka.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilot wyjawił sekret latania jako pasażer. Zawsze liczy jedną rzecz, turyści ją całkowicie ignorują
2. Dziś uważaj za kółkiem. Policja wlepi mandat na 500 zł, a nawet odbierze prawko

W dalszej części Martyna Wojciechowska pokazała swoje wielkie serce. Uświadomiła fanów, że Kinga potrzebuje jednak protezy biotycznej, aby spełnić swoje marzenia. Będzie to możliwe, konieczna jest jednak pomoc.

- Kinga jest podopieczną Stowarzyszenia Pod Skrzydłem Anioła. Jeśli ktoś z Was chce przyłączyć się do spełnienia Jej marzenia, to tam znajdziecie wszystkie potrzebne informacje - zwraca się do internautów polska podróżniczka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandal po pogrzebie Królikowskiego. Gigantyczna burza w sieci
  2. Zjedzenie hitowego produktu może być niebezpieczne dla zdrowia. Lepiej wyrzucić go do śmieci
  3. Europejski gigant odwołuje ponad 7000 lotów. Wiele z nich miało być z Polski
  4. Tragiczne znalezisko księdza we włoskiej parafii. Leżała przy parafii, pochodziła z Polski
  5. Karol Strasburger niedawno wrócił z objętych epidemią Włoch. Ma ważny apel do wszystkich Polaków
  6. Kibice nie mogą uwierzyć. Znana sportsmenka obraziła Polaków. Wszystko nagrała kamera (WIDEO)

Źródło: Facebook

Następny artykuł