Marta Kaczyńska zamyka sezon wakacyjny.Fot. Wikipedia.org/Kancelaria Sejmu / Marta Marchlewska/CC BY 2.0/https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/deed.en (zdjęcie poglądowe)

Przyłapali Martę Kaczyńską na plaży. Myślała, że nikt nie widzi

Marta Kaczyńska ponownie stała się bohaterką krajowych tabloidów za sprawą wypadku nad morze. Z prawniczką wypoczywał wyjątkowy współtowarzysz, który już wcześniej serwował plażowiczom niemałe niespodzianki.

Marta Kaczyńska, która na stałe mieszka w Trójmieście, również we wrześniu postanowiła domknąć sezon wakacyjny w okolicach Bałtyku. Co ważne i tym razem w Sopocie pojawiła się z rozbrykanym Stanisławem Lechem.

Niestety, koniec dla córki Adama Małysza. Jeszcze niedawno bawiła się na wakacjach w ChorwacjiNiestety, koniec dla córki Adama Małysza. Jeszcze niedawno bawiła się na wakacjach w ChorwacjiCzytaj dalej

Marta Kaczyńska zamyka sezon wakacyjny

Ostatnie dni nad polskim morzem stanęły pod znakiem naprawdę wyjątkowo wysokich temperatur. Zgodnie z prognozami, Marta Kaczyńska mogła się cieszyć pełnym słońcem, jednak są tego też minimalne mankamenty - spora konkurencja o każdy skrawek plaży. Ostatnie dni września minęły prawniczce z temperaturami rzędu od 24 do nawet 30 stopni, więc pogoda naprawdę wymykała się aurze wczesno jesiennej.

Marta Kaczyńska ponownie stała się bohaterką materiału dziennika Fakt. To właśnie fotoreporterzy tabloidu przyłapali prawniczkę wśród innych urlopowiczów na jednej z sopockich plaż. Co ważne, i tym razem towarzyszył jej 2-letni Stanisław Lech, który urodziny obchodził również w aurze wakacyjnej, bo 7 sierpnia.

Marta Kaczyńska ambasadorką Trójmiasta

Fakt, iż Marta Kaczyńska często spędza czas nad Bałtykiem, jest powszechnie znany, jednak rzadko wspomina się wręcz osobisty związek prawniczki z Trójmiastem. To właśnie na Uniwersytecie Gdańskim ukończyła studia magisterskie z zakresu prawa, a na stałe mieszka w sopockiej kamienicy przy ulicy Armii Krajowej. Według portalu domygwiazd.pl wcześniej mieszkanie należało do Marii i Lecha Kaczyńskich, jednak to nie koniec związków prawniczki z północą.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN przekazał wstrząsające informacje. Dramat turystów na Bałtyku, ewakuowano 280 osób
2. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" ujawniła pewne szczegóły programu. Czy może ponieść konsekwencje?
3. Pani Magda szła do Morskiego Oka i nie mogła uwierzyć. Od razu wyciągnęła telefon

Marta Kaczyńska ma również apartament na Gdyńskim Orłowie, skąd może się cieszyć wyjątkową bliskością plaży. Co ciekawe, również jej ojciec - Lech Kaczyński - był blisko związany z Gdańskiem. Właśnie na UG bronił doktoratu, a w wolnych chwilach, podobnie jak córka, mógł cieszyć się morską bryzą. Podobne upodobania ma również 2-letni Stanisław Lech, który ma jednak nieco mniej spokojne usposobienie. Jeszcze w wakacje dawał się we znaki innym plażowiczom.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Piątka dla zwierząt" uchwalona. Koniec ferm futrzarskich w Polsce, ale konkurencja nie śpi
  2. Wprowadzają wyczekiwany zakaz. Polska wieś jest wściekła, mieszkańcom grożą wysokie mandaty
  3. Przyłapali Martę Kaczyńską na plaży. Myślała, że nikt nie widzi
  4. Gucwińscy nagle zapadli się pod ziemię, media o nich milczą. Smutne, co się z nimi dzieje
  5. Mieszkańcy są zdruzgotani, staruszka z lalką bez oczu snuje się po lasach. Kiedy kogoś spotka zaczyna się robić dziwnie, aż ciarki chodzą
  6. Pamiętacie Bronkę z “Daleko od szosy”? Aktorka wreszcie zdradziła jedną z największych tajemnic serialu

Źródło: Fakt/ domygwiazd.pl

Następny artykuł