Marcelina Zawadzka nad wodą.Fot. Wikipedia.org/Fryta 73/CC BY-SA 2.0 (zdjęcie poglądowe)

Doda może się schować. Marcelina Zawadzka oszołomiła fanów, zdjęcia zapierają dech

Marcelina Zawadzka może śmiało konkurować z aktywną w social mediach Dodą. Tym razem fani modelki mieli okazję zobaczyć nieco bardziej turystyczną odsłonę Miss Polonii z 2011 roku - w tym sezonie postawiła na nietypową atrakcję.

Marcelina Zawadzka zachwyciła dużą część swoim instagramowych fanów za sprawą zdjęć znad "tajemniczego" jeziora. Modelka nie zdradziła dokładnego regionu, w którym spędza swój urlop, jednak to nie sceneria, a konkretny element “wyposażenia” turystki przykuł uwagę miłośników sportów wodnych.

Andrzej Duda pilnie zwołuje Radę Gabinetową. Robi się bardzo poważnieAndrzej Duda pilnie zwołuje Radę Gabinetową. Robi się bardzo poważnieCzytaj dalej

Marcelina Zawadzka stawia na wodę

Na swoim Instagramie Marcelina Zawadzka opublikowała serię zdjęć, na których pozuje w scenerii jednego z jezior, jednak sama modelka lakonicznie podpisała miejsce “Nibylandia”. Pomimo braku zgodności co do kurortu, w którym wypoczywa Miss Polonia, szczególnie męska część obserwatorów stwierdziła, że kwestia geografii jest drugorzędna.

- Czegokolwiek chcesz w życiu, musisz to najpierw DAĆ. Chcesz miłości? Daj ją? Chcesz uznania? Daj je. Chcesz być zrozumiany? Zrozum. Chcesz radości i szczęścia? Obdaruj nimi innych - napisała pod zdjęciem Marcelina Zawadzka.

Marcelina Zawadzka z turystycznym trendem w tle

“Pięknie powiedziane”, “Przepięknie pani wygląda”, czy też “Marcelino jesteś piękną kobietą” - takie komentarze dominowały pod wpisem modelki. Co ważne jednak, na fotografiach dominuje nie tylko sama Marcelina Zawadzka, ale i sprzęt, który nad Wisłą cieszy się coraz większą popularnością. Chodzi o SUP surfing.

Dzisiaj grzeje: 1. Widząc stan 5-latka lekarz nie mógł powstrzymać łez. Dziecko doświadczyło niewyobrażalnego cierpienia
2. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
3. Właśnie rozszerzyli program dotacji. 37 tys. zł dofinansowania z jednym tylko warunkiem

Marcelina Zawadzka pozuje na desce, która najprawdopodobniej wykorzystywana jest do SUP surfingu, czyli pływania bez żagla, ale i niekoniecznie na falach. SUP-erzy wykorzystują wiosło, aby przemieszczać się po zazwyczaj spokojnej tafli (tzw. Freeride). Podobną technikę można wykorzystać również na rzekach, ale SUP nie ogranicza się wyłącznie do pokonywania kolejnych węzłów. Coraz więcej osób uprawia jogę na wodzie, tylko w tym miejscu pewne ostrzeżenie - najlepiej wyposażyć się w piankę, ponieważ służby nadal notują przypadki utonięć, których bezpośrednią przyczyną jest m.in. brak kapoka.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje młody polski piłkarz. Dzięki wzruszającemu gestowi zostanie bohaterem już po śmierci
  2. Michał Wiśniewski walczy z chorobą. Szczere, trudne wyznanie
  3. Ryanair przeszedł sam siebie. Już od dziś
  4. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
  5. Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenie
  6. Owczarek spotkał na swojej drodze dziki. Nie wszystko poszło zgodnie z jego planem

Źródło: Instagram.com/marcelina_zawadzka

Następny artykuł