Marcelina Zawadzka egzotyczny krajFot. Instagram.com @marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka pręży boskie ciało na wakacjach w egzotycznym kraju. Internauci zwrócili uwagę na jedno

Marcelina Zawadzka to jedna z gwiazd, które nie przejmują się obecnymi obostrzeniami, ponieważ spędza wczasy poza granicami Polski. Modelka wypoczywa właśnie w Meksyku i niedawno postanowiła podzielić się z fanami kilkoma zdjęciami. Część internautów szybko poruszyło temat związany z pandemią koronawirusa.

Marcelina Zawadzka należy do gwiazd, które mają to szczęście, że nie muszą martwić się radykalnymi obostrzeniami wprowadzanymi przez rząd i ograniczonym ruchem turystycznym. Polska modelka dobrze się bawi w Meksyku, pluskając się w basenie i korzystając ze słońca. Niedawno za pośrednictwem Instagrama podzieliła się zdjęciami z egzotycznych wczasów. Pod fotografami pojawiły się skrajne reakcje.

Ferie 2021: Polska powinna wziąć przykład z innych krajów? Za granicą wiedzą, co robićFerie 2021: Polska powinna wziąć przykład z innych krajów? Za granicą wiedzą, co robićCzytaj dalej

Niewiele Polaków może pozwolić sobie teraz na taki luksus jak Marcelina Zawadzka. Ostatnie dni modelki kręcą się głównie wokół basenu, bikini, pysznego jedzenia i pełnego słońca. Podczas gdy w naszym kraju na dobre zagościła jesienna aura, a obostrzenia rządowe drastycznie ograniczyły ruch turystyczny, Miss Polonia 2011 wypoczywa w hotelu Tulum w Meksyku. Oglądając zdjęcia z wczasów gwiazdy, można jedynie pozazdrościć.

Marcelina Zawadzka chwali się zdjęciami ze słonecznego Meksyku. Skrajne reakcje fanów

Marcelina Zawadzka spakowała walizki i wybrała się w bardzo daleką podróż, co obecnie dla wielu Polaków może wydawać się abstrakcją. Modelka poleciała aż do Meksyku, by korzystać z dobrych warunków. W Tulum temperatura nadal przekracza 20 stopni Celsjusza, dzięki czemu nadal można opalać się w pełnym słońcu. Miss Polonia 2011 nie jest sama.

Gwiazda i wpływowa influencenka obecnie wypoczywa wraz z Natalią Siwiec i jej rodziną. Towarzyszą im mąż Natalii oraz 3-letnia córeczka. Większość czasu celebryci spędzają w basenie – nic dziwnego, że na Instagramie Marceliny Zawadzkiej pojawia się mnóstwo zdjęć w kostiumach kąpielowych. Reakcje internautów jednak stają się coraz skrajniejsze.

Pod fotografiami publikowanymi przez Marcelinę Zawadzką pojawia się mnóstwo komentarzy. Fani piszą w superlatywach o figurze modelki, chwaląc jej urodę. Jednak wraz z kolejnymi wakacyjnymi zdjęciami można zauważyć, że coraz więcej internautów zwraca uwagę na temat turystyki w czasach pandemii koronawirusa. Zwłaszcza że gwiazda jest na drugim końcu świata.

– Marcelino, nie można od ciebie oderwać wzroku – treść komentarza jednego z internautów cytuje portal Styl.fm.

– Przepięknie wyglądasz w tym białym stroju... i te nogi – dodaje kolejny użytkownik Instagrama.

TVP: Ewakuacja setek osób na Bałtyku. Potrzebowali pomocy. Na miejscu pojawiły się służby ratunkoweTVP: Ewakuacja setek osób na Bałtyku. Potrzebowali pomocy. Na miejscu pojawiły się służby ratunkoweCzytaj dalej

Marcelina Zawadzka wypoczywa w Meksyku. Internauci mają coraz więcej wątpliwości

Pod ostatnimi zdjęciami z Meksyku, które opublikowała Marcelina Zawadzka, pojawiło się coraz więcej wątpliwości. Porównując swoje życie do tego, które można zobaczyć na fotografiach części celebrytów, internauci zaczynają zastanawiać się, jako to możliwe, że gwiazdy podróżują w dobie pandemii. W dodatku w tak egzotycznych kierunkach jak Ameryka Południowa.

Nie wszystkim Polakom podobają się takie sesje. Prawdopodobnie mnóstwo osób tęskni za turystycznym życiem, jednak trudna sytuacja wywołana pandemią koronawirusa zmusza do skupienia się na innych aspektach. Być może dlatego internauci coraz ostrzej reagują na zdjęcia gwiazd, które napływają z eksluzywnych kurortów.

– Pytanie, jak to jest mamy pandemie, zakaz przemieszczania, a wy w ramach nagrody za kontynuowanie tej ściemy jedziecie sobie do Meksyku? – treść komentarza cytuje styl.fm.

– Ja im nic nie zazdroszczę. Każdy za swoje czyny będzie prędzej czy później rozliczony – dodaje kolejny internauta.

Oczywiście zakaz przemieszczania się nie obowiązuje w Polsce. Ruch turystyczny jednak został drastycznie ograniczony. Wiele lokali związanych z branżą zawiesiło działalność lub dostosowało ją do panujących obostrzeń sanitarnych. Na egzotyczne podróże decyduje się obecnie nieduża grupa osób, która może sobie pozwolić na taki luksus.

Temat ten wzbudza wiele kontrowersji nie tylko wśród Polaków. Niedawno Kim Kardashian zabrała swoich bliskich na podróż na prywatną wyspę, na której obchodziła swoje urodziny. Po tym, jak w mediach pojawiło się mnóstwo relacji z tej wycieczki, internauci skrytykowali amerykańską celebrytkę. Zwrócono jej uwagę, że w tym samym czasie w Stanach Zjednoczonych ustawiają się długie kolejki po jedzenie i świadczenia socjalne.

1. Pan Marcin wszedł na Giewont. To, co zobaczył na krzyżu wprawiło go w oburzenie. Wszystko przez turystów
2. Za wysłanie jednego SMS-a mieli otrzymać gotówkę. Tysiące ludzi może mówić o wielkim nieszczęściu
3. Wicepremier zdradził szczegóły nowych restrykcji. Wiadomo, co ze stokami

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o kolejnej polskiej gwieździe, która aktualnie wypoczywa we wspaniałym kurorcie. Doda wygrzewa się w słońcu na Riwierze Tureckiej. Jeśli chcecie zobaczyć przepiękne zdjęcia z jej wyjazdu, możecie przejść do naszego tekstu.

Marcelina Zawadzka pręży boskie ciało na wakacjach w egzotycznym kraju. Internauci zwrócili uwagę na jednoMarcelina Zawadzka pręży boskie ciało na wakacjach w egzotycznym kraju. Internauci zwrócili uwagę na jednoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Placki ziemniaczane po rosyjsku skrywają obłędne nadzienie. Z łatwością je zrobisz, smakują jak ambrozja
  2. Dopuścił się serii podpaleń, od miesięcy pozostawał nieuchwytny. Teraz wpadł w ręce policji
  3. Ogromne oburzenie po słowach premiera. Padły ostre słowa z Zakopanego. Wszystko przez ferie
  4. Polska znów doceniona. Opublikowali nowy ranking najlepszych atrakcji turystycznych na świecie. Prawdziwe cuda
  5. Niewiarygodne odkrycie w popularnym regionie za polską granicą. Eksperci nie dowierzają
  6. Przyczyny i objawy niedoczynności tarczycy. Profilaktyka i leczenie
  7. Wczoraj nie pokazał klasy, choć uprawia sport dla dżentelmenów. Marcin Najman i jego piękne hobby ze zwierzakami

Źródło: Styl.fm

Następny artykuł