mapa z tajemniczą trasąFot. flightradar24.com/ screen

Samolot z Francji wleciał nad Polskę i pilnie zawracał do Paryża. Nikt nic nie wie, podejrzany kurs

Mapa ukazała nietypowy kurs samolotu linii Air France. Widać na niej pętlę, jaką wykonał w drodze do Polski, lecz nigdzie nie wylądował. Na razie nie wiadomo, dlaczego pilot nie zdecydował się na lądowanie.

Mapa pokazująca przeloty samolotów nad Europą zaciekawiła internautów. Dziwna trasa airbusa A319 linii Air France wciąż pozostaje zagadką. Maszyna wystartowała z Paryża w poniedziałek o 10 rano i ruszyła w kierunku Polski. Celem miała być prawdopodobnie Warszawa, jednak samolot nawet do niej nie dotarł. W okolicach Konina pilot zawrócił i udał się z powrotem do Paryża, gdzie wylądował.

Tłumy przyszły na Wielkanoc pod kościoły mimo pandemii. Nie posłuchali nawet duchownych, zadziwiające wiadomości z zagranicyTłumy przyszły na Wielkanoc pod kościoły mimo pandemii. Nie posłuchali nawet duchownych, zadziwiające wiadomości z zagranicyCzytaj dalej

Mapa stala się zagadką

Od nocy z soboty na niedzielę nie ma możliwości wylądowania ani wystartowania z któregokolwiek lotniska w Polsce. Władze państwa zadecydowały o zamknięciu granic również dla samolotów. Nawet loty wewnątrzkrajowe zostały zawieszone. Jest to działanie prewencyjne mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Zamykając granice uniemożliwia się nie tylko wjazd obcokrajowcom, ale też powrót naszym rodakom. Aby pomóc Polakom wrócić do ojczyzny, Polskie Linie Lotnicze LOT wraz z Ministerstwem Spraw Zagranicznych organizują czarterowe loty dla osób, które nie zdążyły wrócić. Akcja "Lot do domu" od początku spotkała się z licznymi skargami, dotyczącymi głównie wysokich cen biletów. Po zmianach cieszy się dużą populatrnością, a chęć skorzystania z możliwości bezpiecznego powrotu do ojczyzny wyraziło już 30 tysięcy osób.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie poradzili sobie z koronawirusem, a już wróciła kolejna choroba. Nie żyje 11-latka, smutna wiadomość ze świata
2. Sąsiad Polski zamyka sklepy. Otwarte stacje benzynowe, ale obsłużą tylko wybranych

Samolot linii Air France, który znalazł się nad Polską prawdopodobnie miał zabrać obywateli Francji do kraju. Są to jednak nieoficjalne informacje i trudno na razie określić, czy rzeczywiście był pusty i czy była to akcja podyktowana przez francuski rząd. Lotnisko im. Chopina jeszcze nie potwierdziło żadnych informacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niepokojące informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. Z każdą godziną sytuacja się pogarsza
  2. Fani i rodzina w żałobie. Nie żyje zwycięzca "TOP Chefa", był zakażony
  3. Wyznanie polskiej lekarki pracującej we Włoszech. Przykre i mocne słowa
  4. Tragiczna sytuacja we Włoszech. Mieszkańcy muszą zachowywać się wzorowo, jest lista zasad
  5. Polacy wracający do kraju muszą się przygotować. Czeka ich kwarantanna
  6. Nie żyje 25-letni piłkarz. Zawodnik zdołał uratować siedem osób

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł