matka z dzieckiemfot. pixabay.com/ Free-Photos

Wyprosili mamę z 2-letnim synkiem z samolotu. Powód oburza wielu

Mama z 2-letnim dzieckiem zostali wyproszeni z pokładu samolotu. Wielu było oburzonych decyzją personelu. Wszystko przez zachowanie jej dziecka, które według pracowników linii odbiegało od standardów na pokładzie.

Mama oraz jej 2-letnie dziecko zostali wyproszeni z pokładu samolotu po tym jak zachowanie dziecka zostało uznane za nieodpowiednie. Współpasażerowie byli oburzeni zaistniałą sytuacją. Kobieta postanowiła interweniować.

Premier wydał oświadczenie, wracają restrykcje dot. pubów i restauracji. Porażające informacje z zagranicyPremier wydał oświadczenie, wracają restrykcje dot. pubów i restauracji. Porażające informacje z zagranicyCzytaj dalej

Mama z dzieckiem wyproszona z samolotu

Kobieta podróżująca ze swoim dzieckiem została w zeszłym tygodniu wyproszona z samolotu linii American Airlines. Wszystko przez to, że jej 2-letni chłopiec buntował się przed założeniem maski na twarz - poinformowała w poniedziałek telewizja ABC.

- Próbowałam wielokrotnie, błagałam go, przekupywałam, prosiłam, robiłam wszystko, co mogłam, podczas gdy on krzyczał i płakał, kiedy próbowałam go przytrzymać i założyć mu maskę, czując się absolutnie najgorzej jako matka - napisała Rachel Davis na Instagramie.

Wkrótce po zajęciu miejsc przez matkę z dzieckiem, stewardessa poinformowała kobietę, że jeśli nie uda jej się nakłonić dziecka do zakrycia twarzy, będą musieli zostać wyproszeni z pokładu samolotu. Gdy ostatecznie się to nie udało, wszyscy pasażerowie zostali zmuszeni do opuszczenia pokładu, co spotkało się z dużym oburzeniem.

- To nie był problem dorosłego, który nie podporządkował się, bo nie zgadza się z noszeniem masek - to było dziecko. I nie była to zła, nieodpowiedzialna mama - płakała i starała się trzymać maskę (na twarzy dziecka) i poprosić stewardesę o pomoc i poradę, co robić - mówił jeden ze współpasażerów.

Większość linii lotniczych w USA wymaga, aby każde dziecko w wieku 2 lat i starsze zasłaniało usta i nos w czasie lotu. Przepisy te zostały jednak poddane analizie w sytuacji, gdy coraz więcej matek wypraszano z samolotów - poinformowało ABC.

Podobna sytuacja spotkała pod koniec sierpnia inną kobietę na pokładzie samolotu linii JetBlue Airways, z którego została wyproszona ponieważ jej 2-letnia córka również nie chciała założyć maseczki. Davis wystosowała petycję do linii lotniczych o podniesienie minimalnego wieku obowiązkowego zasłaniania nosa i ust.

Dzisiaj grzeje: 1. Niebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachu
2. Jak tak można? Ksiądz miał niewyobrażalnie skrzywdzić 12-latka, reakcja kurii woła o pomstę do nieba
3. Jest decyzja rządu. Już za kilka dni zaczną obowiązywać nowe zasady. Podróżni będą zaskoczeni

Post na Instagramie w ciągu trzech dni uzyskał prawie 200 tys. polubień. Davis tłumaczy, że nie chce, żeby jakakolwiek inna matka czuła się w ten sposób. Ostatecznie matka z synem zostali wpuszczeni na pokład innego samolotu American Airlines, a pilot osobiście przeprosił ją za zaistniałą sytuację.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zainstalował kamerę nad łóżkiem, aby przyłapać w nocy beagle'a. Zachowanie psa było wielkim zaskoczeniem
  2. Czy to już koniec samochodów z silnikami spalinowymi? Do 2030 mają zniknąć
  3. Tata zrobił córeczce zdjęcie na łódce. Dopiero później zobaczył piorunujący szczegół, włosy stają dęba
  4. Skandal w turystycznym mieście na zachodzie Polski. Ręce opadają. Jest nagranie
  5. Leciała samolotem i nagle poczuła silny ból. Na pokładzie rozpoczęła się akcja. Finału nikt się nie spodziewał
  6. "Piątka dla zwierząt" wprowadzi nowe świadczenia. Niektóre czworonogi dostaną emeryturę, ile wyniesie?

źródło: Onet

Następny artykuł