Mama ostrzega przed zabawkąFot. Wikipedia.org/Kritzolina

Kupiła nad morzem w Dąbkach uwielbianą zabawkę. Teraz ostrzega innych, krok od tragedii

Mama razem z dzieckiem pojechała nad morze, gdzie kupiła mu zabawkę. Miała to być atrakcja, a skończyło się tragicznie. Kobieta apeluje, aby unikać takich prezentów dla najmłodszych.

Mama apeluje do rodziców o rozsądek. Doświadczenie nauczyło ją, że warto dwa razy zastanowić się nad tym, co kupuje się dziecku. Podczas odpoczynku nad morzem postanowiła zrobić swojej córce mały prezent. Cała sytuacja mogła skończyć się tragicznie.

Szumowski mówi o kwarantannie dla Polaków. Dobitne słowaSzumowski mówi o kwarantannie dla Polaków. Dobitne słowaCzytaj dalej

Mama kupiła dziecku zabawkę. Skończyło się źle

Zuzanna Rudomino prosi rodziców, aby nie kupowali dzieciom zabawek z magnesem, które przypominają gryzaki. Kobieta kupiła je w automacie w Dąbkach. Nie przewidziała, że sprawa może skończyć się poważnie. Jej 3-letnia córka przy śniadaniu zaczęła źle się czuć i wymiotować. Myślała, że to początek jakiejś infekcji, jednak później znalazła zabawki z brakującymi magnesami. Podejrzewali, że dziecko je połknęło i natychmiast razem z mężem pojechali na SOR. Tam potwierdzono, że dziewczynka połknęła dwa magnesy. Jednak zignorowano problem. Dopiero po dwóch dniach wykonano RTG,

- Lekarze zgodnie stwierdzili, że złączone magnesy są w jelicie grubym. Gdyby miało być inaczej, to by były już objawy. Nie było. Brzmiało rozsądnie! Franka była w doskonałej formie, biegała, hasała, śpiewała... Wypis ze szpitala. Zalecenia? Lekka dietka 2-tygodnie, obserwacja kupy i kontrola RTG co 4 lub 5 dni - opowiada kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Szumowski nie pozostawił złudzeń. Przekazał właśnie wiadomość dot. nowych, poważnych ograniczeń
2. Zderzyły się samoloty, są ofiary, nie mieli szans. Tragiczna wiadomość ze świata z samego rana
3. Zwykłe 500 plus nie jako pieniądze, ale jako bon? Wicepremier: to droga, którą chcemy podążać

Po powrcie z wakacji rodzina udała się do przychodni, gdzie dziecko odesłano do szpitala w Warszawie. Tam stwierdzono, że konieczna jest operacja, ponieważ magnesy ulokowały się na jelicie cienkim. Konieczne było usunięcie kawałka jelita. Teraz kobieta ostrzega innych i podkreśla, że zabawki dla dzieci - również te stanowiące nadmorskie atrakcje - kupować trzeba bardzo ostrożnie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katarzyna Dowbor podjęła decyzję, pomoże rodzinie, która straciła dom. Już poczyniła pierwsze kroki
  2. Adam Małysz zdradził wszystkie sekrety polskich skoczków. Przed tysiącami widzów pokazał jak mieszkają (WIDEO)
  3. Joanna Kurska musiała interweniować podczas wesela. Nieznane fakty imprezy nowożeńców od zaplecza
  4. Rezerwacje lotów i wycieczek zostały anulowane. Władze europejskiego państwa podjęły zaskakującą decyzję
  5. Poważne kłopoty Międzyzdrojów. "Nie możemy dać sobie rady"
  6. Oburzające zachowanie polskich turystów w samolocie. Ręce opadają
  7. Gadający pies powiedział dziecku, że je kocha. Miłosne wyznanie trafiło do sieci

Źródło: paterning.pl

Następny artykuł