Małgorzata Trzaskowska na Podlasiu.Fot. Instagram.com/Aleksandra Dulkiewicz

Małgorzata Trzaskowska pojawiła się na Podlasiu, zdjęcia w sieci. Wszyscy patrzą tylko na jedną rzecz

Małgorzata Trzaskowska dała się poznać szerszej publiczności przy okazji ostatnich wyborów. Żona prezydenta Warszawy obecnie jeździ po Polsce i uczestniczy w spotkaniach m.in. samorządowców. Teraz zawitała na wschodzie kraju.

Małgorzata Trzaskowska jeszcze podczas kampanii prezydenckiej była kojarzona z otwartością, stanowczością, a przede wszystkim - własnym zdaniem. Nawet w odsłonie turystycznej żona prezydenta stolicy daje się poznać jako najzwyklejsza urlopowiczka.

Żarty się skończyły, minister właśnie potwierdził. Będą nowe obostrzenia, koniec ze swobodą w miejscach publicznychŻarty się skończyły, minister właśnie potwierdził. Będą nowe obostrzenia, koniec ze swobodą w miejscach publicznychCzytaj dalej

Małgorzata Trzaskowska odwiedza Podlasie

Podczas regularnych podróży po kraju, Małgorzata Trzaskowska towarzyszy nie tylko swojemu mężowi. Ostatnio rodowita Ślązaczka była w Białymstoku wraz z prezydent Gdańska - Aleksandra Dulkiewicz. Warto wspomnieć, że śladami niecodziennej turystki idą także innni urlopowicze i coraz chętniej stawiają na Podlasie. Żona Rafała Trzaskowskiego nie ograniczyła się wyłącznie do stolicy województwa i zawitała w najbardziej tatarskiej części kraju.

- Z odwiedzinami w Kruszynianach. Polscy Tatarzy to otwarci wspaniali ludzie, którzy od setek lat dbają o tradycję i relacje na ziemi, którą otrzymali jeszcze od króla Jana III Sobieskiego, jako zapłatę za służbę - relacjonowała Małgorzata Trzaskowska.

Małgorzata Trzaskowska w oczach fanów

Małgorzata Trzaskowska zwiedzała Kruszyniany, czyli wioskę z największym odsetkiem mieszkańców pochodzenia tatarskiego w kraju. Wraz z lokalnymi przewodnikami poznawała tajniki regionu, jednak użytkownikom Instagrama nie umknął pewien szczegół. Czy żona prezydenta Warszawy zawitała na Podlasiu w iście oficjalnym stylu? Niekoniecznie. Trzaskowska postawiła na prostą bluzkę, jeansy i wygodne buty.

Dzisiaj grzeje: 1. Nareszcie. Sąsiad Polski otworzył granicę. Turyści długo czekali na decyzję
2. Eurowizja Junior 2020: Żenująca wpadka podczas "Szansy na sukces". Prowadzący źle przedstawił dziecko publiczności, brak słów
3. Już od jutra będą obowiązywały nowe ograniczenia. Rząd wydał decyzję ws. ruchu granicznego

- Kulinarna podróż w towarzystwie uśmiechniętych pań na czele z Dżennettą. Na pewno jeszcze tu wrócimy – deklarowała na swoim Instagramie Małgorzata Trzaskowska podczas wizyty na Podlasiu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zobaczył na telefonie twarz zmarłego opiekuna i nie wytrzymał. Reakcja zwierzaka łamie serce
  2. Księżyc może być trudniejszy do skolonizowania niż myśleliśmy. Naukowcy podają powód
  3. Lasy Państwowe donoszą, "groza w środku lasu". Znaleźli palce umarlaka
  4. Zginęło ponad 850 osób. Katastrofa na Bałtyku, właśnie podano nowe informacje
  5. Uwaga, niebawem Polska może wydać ENA. Nie ma ani chwili do stracenia
  6. Border collie zaryzykował życiem dla 10-latka. Bez wahania stanął do walki z niebezpiecznym drapieżnikiem

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł