Małgorzata Rozenek wstawiła zdjęcieFot. www.instagram.com/m_rozenek/

Rozenek wstawiła zaskakujące zdjęcie znad Bałtyku. Co z jej dziećmi?

Małgorzata Rozenek najwyraźniej nadal wypoczywa nad Bałtykiem. Niedawno opublikowała zaskakujące zdjęcie, które wskazuje na to, że gwiazda przedłużyła sobie wakacje. Jednak jak wygląda sytuacja z jej dziećmi? Fani byli coraz bardziej zainteresowani. Wreszcie Rozenek wyjaśniła wszystko internautom.

Małgorzata Rozenek za pośrednictwem mediów społecznościowych utrzymuje regularny kontakt ze swoimi fanami. Na jej Instagramie często pojawiają się zdjęcia z całą rodziną. Celebrytka chwali się także aktywnym trybem życia oraz pomysłami na wypoczynek. Niedawno w sieci pojawiła się fotografia, która zainteresowała internautów. Posypały się pytania odnośnie dzieci Rozenek.

Tragedia w Polsce pierwszego dnia szkoły. Ranne dzieci, służby w akcjiTragedia w Polsce pierwszego dnia szkoły. Ranne dzieci, służby w akcjiCzytaj dalej

Niedawno opublikowane na Instagramie zdjęcia wskazują na to, że Małgorzata Rozenek nadal wypoczywa nad Bałtykiem wraz z całą swoją rodziną. Fani z zainteresowaniem śledzą poczynania swojej idolki, jednak ta sesja nieco ich zmieszała. W końcu dzisiaj tj. 1 września rozpoczął się rok szkolny 2020/2021 i rodzice posłali swoje pociechy do szkół. Rozenek wreszcie wyjaśniła co z jej dziećmi.

Małgorzata Rozenek opowiedziała o edukacji swoich dzieci

Małgorzata Rozenek nie posłała dzisiaj dzieci do szkoły, ale nie znaczy to, że pozwoliła swoim synom przedłużyć wakacje. Rodzina wciąż wypoczywa nad morzem, korzystając z ostatnich dni wolnych. Okazuje się, że pociechy Rozenek kształcą się w innym systemie i jeszcze nie rozpoczęły nowego roku szkolnego, co gwiazda wyjaśniła swoim fanom.

- Znad pięknego, polskiego morza wszystkim uczniom, życzymy udanego i zdrowego rozpoczęcia roku szkolnego. Jesteście pewnie stęsknieni szkoły i kolegów? Moi synowie też zaczynają szkołę (kilka dni później niż polskie szkoły) i nigdy tak bardzo nie mogli się doczekać, a Henrysio jeszcze nie wie co go czeka. Powodzenia kochani - czytamy w poście opublikowanym przez Rozenek.

Małgorzata Rozenek posłała swoje dzieci do polsko-francuskiej szkoły, dlatego ich roku zaczyna się nieco później. Internauci, którzy oglądali rodzinne fotografie gwiazdy pozującej ze swoim najmłodszym synem, nie szczędzili uprzejmości w komentarzach. Fani wypowiadali się na temat wyglądu Rozenek w samych superlatywach.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażająca prawda o kuchenkach gazowych. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę
2. Zwołują sztab kryzysowy w kancelarii Morawieckiego. Sytuacja jest fatalna
3. Rodzice uczniów wykupują jeden kluczowy produkt, ceny drastycznie idą w górę. Albo kupisz teraz, albo później wydasz fortunę

Niedługo najprawdopodobniej Małgorzata Rozenek - podobnie jak inni rodzice - pośle swoje dzieci do szkoły. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o zdjęciu Ani Lewandowskiej, które wywołało burzę w internecie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adam Małysz grzmi na temat skoków narciarskich. Nie ugryzł się w język, "nie wyobrażam sobie tego"
  2. Ewa Drzyzga poprowadzi "Dzień Dobry TVN". Niewielu wie, że ma za sobą prawdziwy zdrowotny koszmar
  3. Ryanair przeszedł sam siebie. Już od dziś
  4. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
  5. Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenie
  6. Chciał uśpić golden retrievera z powodu nadwagi. Decyzja weterynarza nie mogła być inna

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł