Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina Afrykę.Fot. Instagram.com/malgorzata_ok

Mamy bardzo stare zdjęcie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Niesamowite, w jakim była kraju

Małgorzata Ostrowska-Królikowska znana jest fanom przede wszystkim z występów w serialu Klan, jednak nie każdy wie, że popularna aktorka ma również nieco bardziej turystyczne oblicze.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska podzielił się ze swoimi obserwatorami na Instagramie zdjęciem sprzed lat, kiedy to postanowiła wybrać się w naprawdę egzotyczną wyprawę. Kraj, który nie cieszy się jeszcze dużą popularnością wśród turystów, coraz częściej pojawia się na ustach nawet polskich obieżyświatów.

Kobieta jechała autostradą, nagle inne auta zaczęły ją osaczać. Natychmiast chwyciła telefon, teraz ostrzega innychKobieta jechała autostradą, nagle inne auta zaczęły ją osaczać. Natychmiast chwyciła telefon, teraz ostrzega innychCzytaj dalej

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na dalekim południu

Na swoim Instagramie Małgorzata Ostrowska-Królikowska podzieliła się wspomnieniem wakacji w Afryce. Aktorka wybrała się do owianej legendami Etiopii, która pomimo kilku stereotypów, naprawdę sprawdza się jako kierunek turystyczny. Co ważne, dla żony zmarłego w lutym Pawła Królikowskiego wyprawa do Afryki była również podróżą wręcz duchową.

- Wspomnienie z Etiopii. Prastara legenda głosi, że tam był Biblijny Eden. W Afryce mówi się że biali mają zegarki, ale nie mają czasu - być może zgubiliśmy gdzieś czas potrzebny, do zastanowienia się nad sobą… - pisze w poście Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska: Radość to żyć

Z pewnym sentymentem Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina podróż do Etiopii również przez pryzmat poznanych tam osób. Aktorka przybliża swoim obserwatorom historię kobiety, która pomimo trudności i życia w warunkach niewyobrażalnych dla Europejczyków, każdego dnia cieszy się życiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Stało się. Znoszą obostrzenia dla Polaków. Cudowna wiadomość
2. Nawet 6240 zł do twojej emerytury. Mało kto o tym wie, ale możesz liczyć na dodatkowe pieniądze

- Ta piękna etiopska kobieta to Amara, żyjąca z 7 dzieci w warunkach dla nas niewyobrażalnych, jej uśmiech stawia mnie do pionu. Dla nich radość to żyć - żyć to radość i tego Wam kochani życzę - zaznacza w swoim wpisie Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Turysta chciał być zabawny i wepchnął małpę do wody. Natychmiast dostał lekcję, którą zapamięta do końca życia
  2. Deep Blue – jeden z największych rekinów w historii zarejestrowanych na nagraniu
  3. Rząd potwierdził. Jeszcze tylko 2 dni i wszystko może się zmienić. Trzeba się przygotować
  4. Potwierdzili. Mamy kolejny rekord zakażeń koronawirusem. WHO alarmuje
  5. Zenek Martyniuk rozwalił system. Tysiące Polaków nie dowierza. "Matko jedyna"
  6. Turysta chciał być zabawny i wepchnął małpę do wody. Natychmiast dostał lekcję, którą zapamięta do końca życia

Źródło: Instagram.com/malgorzata_ok

Następny artykuł