Majorka bez turystówFot. facebook.com/ Fabrice Epelboin

Niewiarygodna akcja policji dla mieszkańców Majorki. Wszystko się nagrało, rewelacja

Majorka słynie z pięknych plaż, wspaniałej pogody i niekończących się imprez. Gdy zabrakło turystów, a mieszkańcy wyspy nie opuszczają domów, zrobiło się smutno i ponuro. Policjanci postanowili poprawić humor osobom zamkniętym w domach.

Majorka zwykle zmaga się z szalonymi pomysłami turystów, wysyłając zastępy policji. Gdy sytuacja na ulicach stała się nadzwyczaj spokojna, policjancinie mają wiele pracy. Kilkoro z nich wpadło na pomysł, by rozweselić mieszkańców przebywających w domach w obawie przed epidemią koronawirusa.

Nie żyje jedna z najmłodszych ofiar koronawirusa. Była jeszcze dzieckiem, serce pękaNie żyje jedna z najmłodszych ofiar koronawirusa. Była jeszcze dzieckiem, serce pękaCzytaj dalej

Majorka potrzebuje rozrywki

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać niecodzienną akcję policji. W wąskiej uliczce jechały dwa radiowozy na sygnale, po czym zatrzymały się między domami. Wysiadło z nich 5 funkcjonariuszy, a jeden miał ze sobą gitarę. Mieszkańcy wyszli na balkony i stanęli w oknach, by zobaczyć co się dzieje. Rozbrzmiały dźwięki gitary i rozpoczęła się katalońska piosenka, którą zna każde dziecko. "Joan Petit" zaśpiewali wszyscy razem.

Gazeta "Diario de Mallorca" zdradziła nieco na temat niedzielnej akcji policjantów. Jeden z nich należy do amatorskiej grupy wokalistów na Majorce i zapowiedział, że częściej będzie umilał czas mieszkańcom Algaidy. Miasteczko liczy zaledwie 5,5 tysiąca mieszkańców i położone jest w głębi wyspy, na wschód od stolicy Palmy.

Dzisiaj grzeje: 1. Skandaliczne zachowanie turystów, zignorowali wszelkie zasady. "Wszyscy mamy koronawirusa na-na-na"
2. W sklepie możesz mieć problem przy kasie. Mają prawo odmówić ci sprzedaży

Sytuacja staje się dramatyczna

Hiszpanie spędzą w domach znacznie więcej czasu, niż zakładano na początku. Premier Hiszpanii, Pedro Sanchez zapowiedział już przedłużenie stanu wyjątkowego, który ma potrwać do 11 kwietnia. Liczba nowych przypadków zachorowań rośnie w zastraszającym tempie. W samej Hiszpanii zmarło ponad 2300 osób, a każdej doby przybywa kilkaset zgonów. W tej chwili potwierdzonych przypadków jest niemal 30 tysięcy. Jeśli ta tendencja się utrzyma, Hiszpanie powtórzą historię Włochów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest dobra wiadomość ws. epidemii w Polsce. Prof. Maksymowicz ujawnia
  2. Bada od 40 lat koronawirusy, wyciekł jego prywatny list. Twierdzi, że wie czym niwelować wirusa
  3. Nastoletni uczeń z Polski zakażony. Wrócił pilnie z klasą z Hiszpanii
  4. Kolejny kraj poinformował o pierwszym zakażonym. Ma tylko 36 lat
  5. 800 turystów nie wytrzymało kwarantanny. Policja nie mogła ich powstrzymać, złamali wszystkie zasady
  6. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł