majorka tragedia 23-latka nie żyjeFot. Pixabay.com/Arcaion

Niewyobrażalna tragedia w turystycznym raju w Europie. 23-latka nie miała szans, "było za późno"

Majorka stała się miejscem niewyobrażalnej tragedii. 23-letnia barmanka, według relacji jej znajomych, od dłuższego czasu nie była sobą. Niestety ratownicy nie mieli żadnych szans, było już za późno.

Majorska kojarzy się europejczykom ze świetną zabawą oraz idealnymi wakacjami w turystycznym raju. Niestety w ostatnim czasie doszło tam do prawdziwej tragedii. 23-letnia barmanka, Danielle Finlay Brookes, straciła życie.

Ratunek dla wielu Polaków. Specjalna akcja, dzięki której spotkają swoich bliskichRatunek dla wielu Polaków. Specjalna akcja, dzięki której spotkają swoich bliskichCzytaj dalej

Majorka stała się miejscem wielkiej tragedii

Danielle Finlay Brookes pochodziła z UK. Od kilku lat mieszkała na Majorce i pracowała jako barmanka w jednym z najbardziej popularnych miejsc na wyspie - Punta Ballena. Z powodu pandemii miasto zamarło, a znajomi od dłuższego czasu mieli znikomy kontakt z kobietą. Podkreślali, że zwykle była towarzyska i wesoła, a w ostatnich tygodniach "nie była sobą".

Pewnego dnia usiłowali się z nią skontaktować przez wiele godzin, a gdy nie odbierała, zaczęli się niepokoić. Dotarli do właściciela mieszkania, które wynajmowała sama. Zawiadomiono policję, a gdy funkcjonariusze weszli do środka, odnaleźli ciało 23-latki. Przybył tam również sąsiad, który słyszał zamieszanie, a był ratownikiem. Niestety okazało się, że jest już za późno.

- Było za późno. Dziewczyna zmarła kilka godzin temu i niestety nic nie mogłem zrobić - powiedział dla lokalnej gazety Ultima Hora.

Dzisiaj grzeje: 1. Mirror: Katastrofa samolotu, na pokładzie 99 pasażerów. Tragiczna wiadomość z zagranicy
2. Wielka jedenastka. Ranking największych sieci sprzedaży w Polsce 2019

Media nie otrzymały informacji, co dokładnie stało się z dziewczyną. Policja ogłosiła jedynie, że nie ma przesłanek, które mogłyby świadczyć, że doszło do zabójstwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kelner spojrzał na wiadomość klienta zostawioną na rachunku i nogi się pod nim ugięły. Natychmiast wybiegł z restauracji
  2. Pomalowana na niebiesko suczka trafiła do weterynarza. Jakie były tłumaczenia właściciela?
  3. Milionom ludzi zagraża nie tylko koronawirus. Żywioł uderzy w środę za granicą
  4. Dziecko z Polski zaginęło 26 lat temu. Właśnie odnalazła się na drugim końcu świata?
  5. 97 milionów ludzi i żadnego zgonu. Nikt inny nie poradził sobie z epidemią tak jak oni
  6. Wielka radość w rodzinie Mariusza Pudzianowskiego. "Już za chwilę będzie nas więcej" (FOTO)

Źródło: o2.pl

Następny artykuł