majorka Porto Cristopixabay.com/kimberley517407

Nowy, wyjątkowy hotel na Majorce. Nie każdy będzie miał do niego wstęp

Majorka to dla wielu z nas wymarzone miejsce na spędzenie urlopu. Są jednak takie miejsca na wyspie, gdzie dostęp mają tylko niektórzy. W Porto Cristo powstał hotel, gdzie część turystów odbije się od drzwi.

Majorka to największa wyspa w archipelagu Balearów. Leży na Morzu Śródziemnym i administracyjnie należy do Hiszpanii. Na stałe zamieszkuje ją prawie 900 tysięcy mieszkańców, jednak w miesiącach wakacyjnych na wyspę przyjeżdża niezliczona ilość turystów. Słynie ze wspaniałego krajobrazu, ciekawych zabytków i wielu innych atrakcji tworzonych dla odwiedzających ją przyjezdnych.

Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusaWszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusaCzytaj dalej

W Porto Cristo na wybrzeżu Manacor powstał hotel, który oferuje noclegi tylko kobietom. W związku z tym, że coraz więcej osób w ostatnim czasie decyduje się na samotne wyprawy, osoby odpowiedzialne za ten pomysł zdecydowały się na taki krok, by zapewnić turystkom zdecydowanie większy komfort w podróży. Celem właścicieli jest ponadto zapewnienie spokoju i bezpieczeństwa samotnie podróżującym paniom.

Majorka oferuje kobietom hotel tylko dla nich

Hotel Som Dona dostępny jest dla wszystkich kobiet od 14 roku życia. Obiekt zapewnia, że panie, które zdecydują się na wybór tej oferty, będą miały zapewnioną bezpieczną strefę do relaksu oraz spokojnego wypoczynku. Hotel nastawiony jest całkowicie na płeć żeńską i nie ma w nim męskich akcentów. W ten sposób właściciele są ochronić kobiety przed męskimi spojrzeniami, niechcianymi zaczepkami i nachalnymi komplementami.

Czterogwiazdkowy obiekt zapewnia paniom nie tylko eleganckie pokoje, ale również basen, taras na dachu, zdrowe posiłki, a także spa, fitness oraz strefę wellness. Ceny noclegów w Som Dona zaczynają się od około 300 zł. Za najdroższe pokoje trzeba z kolei zapłacić około 700 złotych.

Pomysł, mimo że może wydawać się nieco kontrowersyjnym, wzbudza duże zainteresowanie wśród turystek. Czy Polki także będą chętnie korzystać z tej oferty?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
  2. Lekarze ostrzegają przed prawdziwą epidemią. Znamy jej przyczynę
  3. Atak w turystycznym raju. Są ranni
  4. Pracownica hostelu nie wytrzymała. Opowiedziała o najbardziej żenującej sytuacji, jaką przeżyła
  5. PKP wycofało wagony przystosowane z trasy. Od tłumaczeń gotuje się krew w żyłach
  6. Najsmutniejsze wieści z Watykanu o Benedykcie XVI. 92-letni papież emeryt niestety jest na skraju, cały świat się modli

źródło: turystyka.wp.pl

Następny artykuł