Magda Gessler jak tornadoFot. Wikimedia Serecki CC BY-SA 4.0

Magda Gessler jak tornado wpadła do nadmorskiego baru. Co tam się działo?

Magda Gessler pojawiła się w jednym z barów w nadmorskim kurorcie. W lokalu doszło do istnej rewolucji. Media podały szczegółowe informacje na temat zdarzenia. Wielu Polaków będzie zadowolonych, ponieważ wreszcie będą mogli poznać odpowiedzi na wiele pytań związanych z pracą słynnej polskiej restauratorki.

Magda Gessler z powodu pandemii koronawirusa nie była tak aktywna w mediach, jak ma to miejsce zazwyczaj. Emisja "Kuchennych rewolucji" została przerwana w marcu br. W związku z tym publiczność nie mogła zobaczyć wielu odcinków swojego ulubionego programu. Niedawno jednak sławna restauratorka wparowała do baru w Trójmieście. Teraz Polacy będą mogli zrozumieć, co się tak naprawdę stało.

Polacy masowo dostają identyczne SMS. NiebezpieczeństwoPolacy masowo dostają identyczne SMS. NiebezpieczeństwoCzytaj dalej

Już od dawna Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych polskich restauratorek, a jej program "Kulinarne rewolucje" przyciągają przed ekrany mnóstwo Polaków. Jednak pandemia zatrzymała emisję odcinków 21. sezonu lubianego show. Okazało się, że wstrzymane wiosną odcinki wrócą na antenę TVN już 3 września br. Dzięki temu publiczność będzie się mogła dowiedzieć między innymi tego, co zrobiła Gessler po tym, jak odwiedziła bar w Trójmieście.

Magda Gessler urządziła prawdziwą rewolucję w gdańskim barze

Magda Gessler wparowała do Baru Kartuska w Gdańsku, który prowadzi Ada. Właścicielka została sama z dziećmi po tym, jak opuścił ją mąż. Teraz kobieta samodzielnie wychowuje dwójkę chłopców w wieku 7 i 9 lat. Ponadto były partner pozbawił ją mieszkania. Adzie udało się jednak otworzyć bar z domowym jedzeniem z bemarów. Jednak los nie był dla niej łaskawy i lokal z roku na rok coraz bardziej tonie w długach. Na pomoc przyszła znana restauratorka.

Jak wskazuje Dziennik Bałtycki, Magda Gessler urządziła prawdziwą rewolucję. Zmieniła dosłownie wszystko - od nazwy po menu. Bar Kartuska stał się Bistro Podaj Kaczkę Raz, gdzie popisowym daniem stała się - jak sama nazwa wskazuje - kaczka podawana na różne sposoby. Po wywróceniu wszystkiego do góry nogami, w sieci zaczęły spływać pochlebne recenzje zadowolonych klientów. Domowe jedzenie z bemarów zastąpiły między innymi tatar z kaczki, rosół z kaczki z lanymi kluskami, pierogi z kaczki, gulasz z piersi kaczki oraz burger kaczy.

Dzisiaj grzeje: 1. Wstrząsająca relacja zgwałconego mężczyzny. Szczegóły tylko dla osób o mocnych nerwach
2. O północy wprowadzili wielką zmianę. Dotyczy milionów Polaków, trzeba uważać
3. Seniorze, przygotuj się na poważną zmianę. We wrześniu może cię spotkać niemiła niespodzianka

Jak przebiegała wielka rewolucja, którą zgotowała w barze położonym w nadmorskim kurorcie Magda Gessler? Fani "Kuchennych rewolucji" będą mogli przekonać się już w czwartek 3 września o godzinie 21:30 w telewizji TVN. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o zdjęciu gwiazdy, która stanęła bez górnej części stroju kąpielowego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielkie wyróżnienie dla Roberta Lewandowskiego od UEFA. Polak wśród najlepszych, ogromny sukces, brawo
  2. Wiadomości TVP znów wyemitowały upokarzający materiał. Na wizji nie uszanowano nawet tożsamości aktywistki, o której mówiono
  3. Wyciekły zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego z wakacji. Aż trudno uwierzyć, jak on wygląda
  4. Julia Wróblewska pokazała zdjęcie z Suntago Wodny Świat. Rozbiła bank, fani przecierają oczy
  5. Zenek Martyniuk wyjawił wszystko. Wydaje majątek za granicą
  6. Po 4 latach psiak ma stracić dom. Wolontariusze mają ostatnią szansę, by znaleźć mu kochającą rodzinę

Źródło: Dziennik Bałtycki

Następny artykuł