Magda Gessler odmieniła restaurację w Sanoku.Fot. Wikipedia.org/Serecki/CC BY-SA 4.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl (zdjęcie ilustracyjne)

Magda Gessler rozszalała się w Sanoku. Po 3 latach pokazali prawdę

Magda Gessler jeszcze trzy lata temu była “rewolucjonistką” na Podkarpaciu, a początki starcia sanockiej restauracji z gwiazdą TVN-u nie należały do najprostszych. Teraz jednak sytuacja uległa diametralnej zmianie.

Magda Gessler pozwoliła sobie w Sanoku na niemałą rewolucję i zwrot kursu restauracji Stary Kredens o 180 stopni. Teraz lokal stał się synonimem prawdziwie dobrej kuchni, a doniesienia z rzeczywistością postanowili zestawić dziennikarze Wirtualnej Polski.

O północy wprowadzili wielką zmianę. Dotyczy milionów Polaków, trzeba uważaćO północy wprowadzili wielką zmianę. Dotyczy milionów Polaków, trzeba uważaćCzytaj dalej

Sanocka restauracja na duży plus. Magda Gessler ze zmianami na lepsze

Według relacji Wirtualnej Polski, Magda Gessler była w sanockim lokalu trzy lata temu, kiedy to Stary Kredens był kojarzony z wysokimi cenami i nie zawsze najlepszą kuchnią, która w założeniu - miała uchodzić za prawdziwie światową. Obecnie właściciele kontynuują strategię z “Rewolucji”. Okazuje się, że o ile stawki uległy niewielkiej zmianie, to poziom podniósł się przynajmniej o dwa oczka.

Magda Gessler postanowiła, że w Sanoku będzie działać restauracja głównie z kuchnią polską, jednak na bardzo wysokim poziomie z lekkim sznytem elitaryzmu. Stary Kredens znajduje się zaraz przy rynku, co wpływa na wysokość kosztów najmu, a tym samym - stawek samej obsługi. Czy ceny odstraszają? Niekoniecznie. Jak donosi WP, lokal jest jedną z ciekawszych propozycji na urozmaicenie swojego weekendu w Sanoku. Kusi przede wszystkim menu.

Magda Gessler może być dumna ze Starego Kredensu

Według relacji Wirtualnej Polski, Magda Gessler może być dumna z kursu utrzymanego przez właścicieli Starego Kredensu. Menu jest minimalistyczne: trzy zupy - czosnkowa, chłodnik i rosół, a na przystawkę - m.in. tatar i wątróbka. Oferta jest aktualizowana sezonowo, a zdaniem dziennikarzy WP, okres letni jest idealnym momentem na gęsinę podawaną z buraczkami, śliwkami i pierogami ruskimi (35 zł).

Dzisiaj grzeje: 1. Lekarze są oburzeni. Sprzeciw przeciwko pomysłom Ministerstwa Zdrowia
2. Wyciekły zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego z wakacji. Aż trudno uwierzyć, jak on wygląda
3. RMF: Wyciekł tajny rządowy scenariusz. Na zimę umrzeć ma nawet 85 tys. osób

Jak przyznają sami reporterzy WP, ciekawą propozycją jest również jagnięcina (49 zł), a dla nieco innego podniebienia - gołąbki, polędwiczka wieprzowa, kotlet schabowy, kaczka lub burgery. W kwestii ryb Magda Gessler, jak i cały zespół Starego Kredensu, zaproponował pstrąga i filet z sandacza. Jeśli chodzi o deser, lokal może pochwalić się grysikiem znanej restauratorki (kasza manna z sosem i owocami - 10 zł).

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sekret Kamila Stocha wyszedł na jaw. Wiemy, dlaczego jest tak dobry, wszystko przez jeden szczegół
  2. TVN zagrożony przez kontrowersyjną ustawę? Interweniowała ambasador
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Po 4 latach psiak ma stracić dom. Wolontariusze mają ostatnią szansę, by znaleźć mu kochającą rodzinę

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł