magda gessler w niebezpieczeństwiefot. instagram.com/ magdagessler_official

Magda Gessler w niebezpieczeństwie? Jest nagranie. Fani boją się o swoją idolkę

Magda Gessler jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych restauratorek i osobowości telewizyjnych. Ostatni film, jaki wstawiła może być jednak niepokojący dla bardzo wielu fanów gwiazdy. Wszystko przez jeden szczegół, który może zaważyć na czyimś życiu.

Magda Gessler w swoim programie "Kuchenne rewolucje" podróżuje po całej Polsce, aby pomagać restauracjom, które z różnych przyczyn borykają się z brakiem klientów. Jest również jurorką polskiej edycji programu Masterchef. Ostatnio restauratorka zamieściła w sieci nagranie, które mocno zaniepokoiło jej fanów.

Samolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówSamolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówCzytaj dalej

Magda Gessler w niebezpieczeństwie?

Nagranie przedstawia Magdę Gessler jadącą samochodem i bawiącą się w najlepsze. Internauci zwrócili jednak uwagę na jeden szczegół, o którym słynna restauratorka najwyraźniej zapomniała. Zaniepokojeni internauci nie omieszkali zareagować na zachowanie idolki w komentarzach pod postem.

Chodzi oczywiście o pasy bezpieczeństwa, które poza nielicznymi wyjątkami powinny być zawsze zapięte podczas jazdy. Restauratorka nie dość, że siedziała w fotelu pasażera rozpięta, bawiła się w najlepsze i nie zwracała w ogóle uwagi na sytuację na drodze. W przypadku gwałtownego hamowania mogłoby dojść do prawdziwej tragedii.

Dzisiaj grzeje: 1. Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja
2. Zaproponowali mu pół miliona rubli i samochód za kota. Jego odpowiedź była jednoznaczna

Internauci od razu wytknęli Magdzie Gessler nieodpowiedzialne zachowanie. Pod postem czytamy bowiem wpisy takie jak: "Pani Madziu... Pasy, pasy, pasy!", "Magda zapinaj pasy jesteś zbyt cenna" czy "Prosze zapiac pasy;)". Należy zawsze pamiętać, że zawsze przede wszystkim rzeba dbać o bezpieczeństwo swoje i najbliższych. Dzisiaj informowaliśmy o strasznym karambolu na wschodzie Polski, w wyniku którego zginęła jedna osoba, a 5 zostało rannych.

Magda Gessler

Magda Gessler

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właściciele wynajęli opiekuna dla psów. Nie mieli pojęcia, kim naprawdę jest, monitoring ujawnił prawdę
  2. Polska rezygnuje z energii węglowej. Przyszedł czas na Zielony Ład
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

Źródło: Instagram

Następny artykuł